• PAYLAŞ

DOUBLE DENİM STİLİ NASIL YAPILIR?

  • 10/04/2017 - 10:45
  • 0 Yorum
  • 612 görüntüleme

DOUBLE DENİM STİLİ NASIL YAPILIR?

Günümüzde giyim sezonlarında moda olan denimler artık son zamanlarda daha çok double tarzda karşımıza çıkmaktadır. Geçilen sezonlarda fazla sevilmemiş olması ve modacılar tarafından oldukça fazla eleştirilmiş olsa da birçok kişinin bu stil oldukça fazla hoşuna gitmektedir. Double denim trendi ise üst ve alt kıyafetler olarak baştan aşağı bir biçimde Jean kombinlerden meydana gelmektedir. Şimdiye kadar double denim stili uygulamamış olanlar var ise bu yazıyı okuduktan sonra mutlaka uygulamayı düşünecekler. Modacıların asla onaylamadıkları ve favori görmedikleri bu Jean kombin ikilisine şimdi ise merhaba diyeceğiz. Double denim stili denenecek iken dikkate alınması gereken birkaç önemli noktalar bulunmaktadır. Double denim stil tercih edilirken birbirine tamamen zıt olan renklerden kaçınılmalıdır. Kombinlerden meydana gelen parçaların ise aynı modelde olmasına özen gösterilmelidir. Örneğin üzerinize desenli bir Jean gömlek giymeyi tercih ettiyseniz altınıza düz bir pantolon giymemeli veya düz bir Jean gömleğin altına spor tarzda bir pantolon giymekten uzak durmalısınız.

 

JEAN GÖMLEK VE JEAN ŞORT İKİLİSİ

Bu yazıyı okuduktan sonra şort giymekten kaçınacak olanlar var ise hiç kaçınmasınlar. Şortları parça olarak tamamlayacak olan Jean gömlekler ile birlikte opak çorap, salaş hırka ve spor ayakkabı sayesinde kombin tamamlanmış olacaktır.

JEAN GÖMLEK VE JEAN PANTOLON İKİLİSİ

Başka bir Jean kombininden bahsedecek olur isek klasik olma adına hızlı adım atan Jean pantolon üzerine giyilen Jean gömlek ise harika bir ikili haline gelmektedir. Bu kombineleri oluşturur iken ise renk uyumluluğuna gayet dikkat edilmelidir. Yaz sezonunda tercih edilen açık renkli Jean gömlek ile birlikte koyu renkteki Jean pantolon birbirini tamamlayacak ikililer arasında yer almaktadır. Koyu renk Jean gömlek ve koyu renk Jean pantolon da aynı şekilde kombin uyumu içerisinde trendi sağlayacaktır.

Baştan aşağıya doğru kot giyinmek her ne kadar önceki zamanlara kadar moda tarafından beğenilmese dahi bugünlerde duble denim yani kot üzerine kot kombini oluşturma şekli artık moda trendleri arasında üst sıralarda yer almayı başarmıştır. Birçok ünlü yıldızlardan bu moda trendini tercih etmekten zevk almaktadırlar.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉