• PAYLAŞ

En Trend Kombin Önerileri Nelerdir, Nasıl Yapılır?

  • 22/01/2017 - 14:21
  • 0 Yorum
  • 1084 görüntüleme

En Trend Kombin Önerileri Nelerdir, Nasıl Yapılır?

Güzel giyinmek için bazen modayı yakından takip etmek gerekiyor. Kesinlikle insanın kendine yakışanı giymesini kabul edenlerden birisiyim. Ancak gene de arada bir olsa da o yılın en trend kombinlerine de bakmanın faydalı olacağını düşünüyorum. Sonuçta bu kombinlerin oluşmasında sokak modasının önemli bir etken olduğunu söyleyebiliriz. Yazımızın içerisinde bu yıl kullanılacak en trend parçaların neler olduğunu ve kombinlemelerinin nasıl yapılacağı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Vereceğimiz kombin örnekleri ile kendinize uygun olmasını sağlayabileceğimiz detayları da paylaşacağız.

Omuz Düşük Çizgili Elbise Kombini

Kış aylarının içinde olsak da kışı atlatmamıza çok uzun bir zaman kalmadı. Bahar ve yaz aylarına hazırlık yapıyorsanız omzu düşük ve çizgili elbiseleri mutlaka dolabınıza eklemelisiniz. Güzel bir siyah gözlük ve zarif aksesuarlar ile harika bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Şık Yazlık Kombin

Mavi rengin ne kadar çok tonu olduğunu hepimiz biliyoruz. Açık mavi bir omuzdan askılı bluzun altına, lacivert’e yakın bir Jean tercih edebilirsiniz. Çanta ve ayakkabınızın renginde krem rengini tercih edebilirsiniz. Platform topuklu ayakkabı size ayrı bir hava katacaktır.

Bol Pantolon ve Büstiyerli Kombin Önerisi

Büstiyer kendine ait özellikleri olan bir elbisedir. Bunu giyebilmek için yanında kullanacağınız parçaları dikkatli tercih etmeniz gerekiyor. Bol bir pantolon ile büstiyer ile birlikte güzel bir kombin yapabilirsiniz. Siyah bir büstiyerin yanında mavi tonları ağırlıklı olan renkli bir bol pantolon şık bir görüntü sağlayacaktır.

 

Tulum Kombini

Tulum son yılların en trend moda akımı diyebiliriz. Her duruma uygun olması ve rahat bir giyim sağlaması nedeniyle bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tulumun bel kısmına takacağınız kemerin ayakkabınız ve çantanız ile uyumlu olması kombin için küçük detaylardır. Platform ya da sivri topuk ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Askılı ve Düşük Omuz Elbise Kombini

Elbise tercihi her zaman bayanlara daha çok yakışmıştır. Üzerinde çiçek desenleri bulunan beyaz bir askılı ve düşük omuz havası verilen elbise size şık bir görünüm sağlayacaktır. Son modaya uygun gözlükler ve takılar ile bunu tamamlayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉