• PAYLAŞ

Erkekler için Baharda Giyim Tavsiyeleri Nelerdir?

  • 14/03/2017 - 15:02
  • 0 Yorum
  • 1192 görüntüleme

Erkekler için Baharda Giyim Tavsiyeleri Nelerdir?

Erkeklerin kıyafet modası dediğimizde her geçen gün göze daha hoş ve ilginç gelen tasarımlar ile karşılaşmak mümkündür. Bu tasarımlar kişilerin karakter ve zevklerine göre çeşitlilik göstermektedir. Moda dergileri olsun televizyon programları olsun erkeklerin kıyafetleri konusunda yeni fikirler ve tarzlar kazandırmak için önemli bir sektör oluşturmaktadır. Erkek giyiminde klasik giyim tercih edilebileceği gibi spor giyim konusunda da tercihte bulunabilmek mümkün olacaktır. Erkek giyiminde kıyafetleri destekleyen aksesuar konusu da önemli bir yer kaplamaktadır.

Beyaz Pantolon

Deri ve cihino formlu en önemli kıyafetlerden en önemlisi beyaz pantolonlardır. Bu beyaz pantolonları kahverengi aksesuarlar ile destekleyebilir ve bu sayede görsel anlamda çok daha şık bir yapıya kavuşacağınızı söyleyebiliriz. Şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu vermiş olduğumuz önemli tüyoyu göz ardı etmemelisiniz.

Yeşil Ayakkabı

Beyaz pantolonlar ile güzel ve çekici bir kombin oluşturabileceğiniz yeşil ayakkabı modelleri 2017 bahar sezonunun da en gözde parçaları arasında olmayı başardı. Renk itibariyle canlı ve çekici yapısı ile sıkça tercih edilen yeşil, tarzına önem veren beylerin kıyafet ve aksesuarlarında tercih ettiği en anlamlı renklerin başında gelir. Ayakkabı rengi olarak da çok cazibeli bir görünüme kavuşan bu ayakkabılar beyaz Jean pantolonlar ile şık bir görünümü bahara taşıyarak tarzınızı en üst noktaya çekmeyi başarır.

Tulum

Başta genç yaştaki erkekler olmak üzere birçok erkeğin tercih ettiği bir kıyafet modelidir. Tulumlar erkeklere bahar mevsimi ile birlikte gelen sıcak havalardan kurtulma şansı verir. Tek parça kıyafetler arasında yer alan erkek tulumları son üç senenin en gözde erkek kombinleri içerisine girmeyi başardı. Tulumların içerisine giyilen beyaz, yeşil, turkuaz ve aynı zamanda da mavi tonlu t-shirtler iyi bir uyum sağlamaktadır.

Şort

Bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte kışın bizi donduran o soğuklardan kurtulmanın vermiş olduğu rahatlıkla beraber şort tarzı kıyafetlere  geçiş iyi bir tercih olacaktır. 2017 baharı itibariyle daha canlı renklerin tercih edildiği erkek kıyafetlerinde şortlarda bu renk uyumu yakalamayı başarmıştı. Erkekler için tercih edilen en rahat kombinlerin başında gelir.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 1]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉