• PAYLAŞ

Evde Yastık Doldurma İşi Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

  • 21/10/2016 - 12:39
  • 0 Yorum
  • 1000 görüntüleme

Evde Yastık Doldurma İşi Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

Evde oturduğunuz yerde ev ekonominize katkı sağlamak istiyorsanız yapabileceğiniz çok sayıda iş fikri bulunmaktadır. Bunların arasında son yıllarda çok tercih edilenlerden birisi de evde yastık doldurma işi yapmaktır. Bu işi genellikle bayanlar kolaylıkla yapabileceği bir iş gibi dursa da öğrenciler ve boş vakitlerini değerlendirmek isteyen herkes tarafından yapılabilir. Ek iş arayanların bu yazımızın içeriğinde ki detayları takip ederek iş hakkında her şeyi öğrenebilirler. Evde yastık doldurma işi yapmak için gerekli olan bilgileri, işin nasıl yapılacağını ve işi size verecek firmalar hakkında ki tüm detayları öğrenebilirsiniz. Şimdi sizlere bu bilgileri detaylı bir şekilde anlatmaya başlayalım.

Evde Yastık Doldurma İşi Nasıl Yapılır

Bu başlığı okuyanların ilk akıllarına gelen yastık doldurma işinin tamamen bayanlara yönelik bir iş dolduğunu düşüneceklerdir. Ancak bu işi yapmak isteyen erkekler ya da öğrencilerde bulunabilir. Merak etmeyin sizlerde bu işi yapabilirsiniz. Çünkü evde yastık doldurma işi veren firmalar herkesi düşünerek hareket ediyor ve sizlere bir katalog hazırlıyor. Bu kataloğun içerisinde işi nasıl yapmanız gerektiğini anlatan tüm detaylar bulunuyor. Yastığı nasıl doldurmanız gerektiğini görsellerle anlatılan katalog sayesinde kolayca yapabileceksiniz.

İşi yapmak isteyenler için işe ayırmaları gereken süre ortalama 3-4 saattir. Daha fazla vakit ayırarak daha yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Yada aileniz ile birlikte kısa sürede yüksek gelir elde etme şansınız var. Evde iş ilanları arasında tercih yapmak istiyorsanız bu basit iş tamda size göre olabilir. Evde yastık doldurma işi yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Bu noktaların başında işi yaptığınız firmanın güvenini sağlamak geliyor. Firma size verdiği işin gerektiği şekilde istedikleri zaman dilimi içinde yapılarak teslim etmenizi isteyecektir. Eğer işi istenilen zamanda hatasız olarak teslim ederseniz firma tekrar bir iş vermek istediğinde ilk olarak sizinle iletişime geçecektir. Güven kazanmak çok önemlidir. O nedenle planlı ve programlı hareket etmeniz çok önemlidir.

Bu detayın haricinde yastık doldurma işi yapmak sizler için çok kolay olacaktır. Aylık olarak ne kadar kazanacağınızı yazımızın devamında öğreneceksiniz. Ne kadar kazanacağınız sizin göstereceğiniz performansa göre farklılık gösterecektir.

evde-yastik-doldurma-isi-yapmak-1

Evde Yastık Doldurma İşi Yaparak Ne kadar Kazanç Sağlarsınız

İş ne olursa olsun insanlar ilk olarak ne kadar gelir elde edeceklerini öğrenmek isteyeceklerdir. İşin basit ya da zor olması fark etmez insanların o işten bekledikleri gelir eşiği önemlidir. Günde ortalama 5 ile 6 saat çalışarak yapacağınız parça başına aylık bin TL ile 1.500 TL arasında gelir elde edebilirsiniz. Bu süreyi arttırarak daha yüksek gelir elde edebileceğiniz gibi parça sayısını arttırarak da gelirinizi arttırabilirsiniz. Evde yastık doldurma işi veren firmalar çalışanları ile parça başına anlaştığını unutmayın. Yastık doldurma ücretleri parçanın büyüklüğüne ya da şekline göre farklılık göstermektedir. Şimdi son olarak yastık doldurma işi veren firmalara nasıl başvuru yapacağınıza değinelim.

Evde Yastık doldurma işi için nasıl başvuru yapabilirim

Bu işi yapmaya karar verdiyseniz ilk olarak işi veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekiyor. İletişimi yapmak için internet üzerinden bu işi veren firmaları aramanız gerekiyor. Yada etrafınız da bulunan insanlara bu iş hakkında bilgisi olup olmadığını sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde iletişim yolu bulabilirsiniz. Ardından firma ile detayları görüşüm çalışma şartlarınız konusunda anlaşmaya vararak evinizde oturarak düzenli gelir elde edebilirsiniz. Onun haricinde yapacağınız çok fazla iş kalmadan gelir elde edeceksiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉