• PAYLAŞ

Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır?

  • 29/07/2016 - 19:07
  • 0 Yorum
  • 1255 görüntüleme

Hayatımızın dönüm noktalarının başında hayatımızı sevdiğimi birisi ile birlikte geçirmek için karar vermektir. O andan itibaren tüm hayatımızı birlikte geçireceğimiz için özel bir şekilde başlamasını isteriz. Özellikle evlenme teklifi kısmı bizim için çok önemlidir. Peki, unutulmaz ve akılda kalıcı bir evlenme teklifi nasıl yapılır. Bir uçağın arkadaşında “Benimle Evlenir misin?” sorusunun yazdığı bir pankartı uçurabilirsiniz ya da bir buket çiçek alarak onu özel bir yemeğe götürebilirsiniz. Bu yemek sonrasında cebinizde bulunan alyansı çıkardıktan sonra bir dizinizin üzerine çökerek teklifinizi güzel söyler ile tamamlayabilirsiniz. Sonucun olumlu olacağını tahmin ediyoruz. Yoksa iki taraf içinde büyük bir hüsran yaşanacağına eminiz.

evlenme-teklifi-nasıl-yapılır

Sizlere saydığımız evlenme teklifleri klişeleşmiş evlenme tekliflerinin başında geliyor. Evleneceğiniz kişi sizin için çok özel olacağı için yapacağınız teklifinde size özel olması gerekiyor. Bunun için spontane gelişen evlenme tekliflerinden kaçınmalısınız. Onun yerine özel plan ile hazırlanan ve bir dizi sürpriz sonrasında gelecek olan evlenme teklifini yapmak için özel bir çaba harcamalısınız. Bu tamamen sizin hayal gücünüze kalacaktır. Zorlandığınız yerlerde arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Teklifi yapacak kişi genelde erkek tarafı olduğu için kadınlara sürpriz yapmak konusunda bonkör davranmalarını tavsiye edebiliriz. O an geldiğini düşündüğünüz de bile heyecanlanıyorsanız sakin olmanıza yardımcı olacak bir şey bulun ve onu yanınızdan ayırmayın. Tüm emeğinizin boşa gitmesini istemezsiniz diye düşünüyoruz.

Evleneceğiniz insanı en iyi siz tanıyacağınız için yapacağınız evlenme teklifini de siz belirlemeniz daha iyi olacaktır. En iyisini yapmanız gerek yok onun için gerekli olanı yapmanız teklifinizin geçerli olması için yeterlidir. Evlenme teklifinizin içinde bulunabilecek birkaç detay konusunda sizlere fikir verebiliriz. Ona mektuplar yazabilirsiniz. Bir dizi mektup sonrasında içinizde bulunan ona karşı hissettiğiniz duyguları yazdıktan sonra evlenme teklifinizi sağlayabilirsiniz. Ya da özel bir CD hazırlayabilirsiniz. Bunun için biraz da para harcayabilirsiniz. Gideceğiniz yemekte mekan sahiplerinden rica ederek onlardan CD’yi yemek esnasında açmalarını rica edebilirsiniz. Eminiz size yardımcı olacaklardır. Evet cevabını almak için özenli çalışmanızın karşılığını alacağınıza eminiz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉