• PAYLAŞ

Feminem Giyim Tarzı Nasıl Yapılır?

  • 24/09/2016 - 12:49
  • 0 Yorum
  • 1041 görüntüleme

Feminem Giyim Tarzı Nasıl Yapılır?

Feministlik dendiği zaman insanların aklına genellikle kadın haklarını korumaya çalışan aktivistler gelmektedir. Bir moda tarzı olarak onları düşünen insan sayısı çok azdır. Hatta bunu kadınların bir kesimi olarak sınırlandırabiliriz. Feminem giyimi tam olarak anlamak için feministliği bilmek gerekiyor.

Bu insan hakları savunucularının amacı kadınları erkekler ile aynı şartlara sahip olmalarını ve o şekilde değer görmelerini sağlamaktır. Kadın cinayetleri, dövülen ve ezilen kadınlara sürekli olarak destek olmakta ve onların haklarını aramalarında onlara büyük bir destek sağlamaktadırlar. Bazen televizyonlarda ilginç eylemlerine denk gelebilirsiniz. Bunu yapmalarında ki amaç seslerini bir şekilde tüm dünyaya duyurmak istemelerinden kaynaklanıyor. Günümüzde kelime anlamı olarak sert ve erkeksi kadınlar olarak dikkat çekseler de asıl kelime anlamı kadınsıdır.

feminem-giyim-tarzi

Bu giyim tarzında ki amaç kadınsı giyim hatlarını en ince ve ortaya çıkacak şekilde tercih edilen kıyafetlerin giyilmesidir. Özel bir giyim tarzı olduğunu söyleyebiliriz. Seçilen kıyafetler, renk, model ve kesim tarzı bakımından günlük tarza çok uygundur. Onun için çok sayıda kadın tarafından tercih edilebilmektedir. Giyim tarzını benimseyen kadınlar ince ve romantik detayları çok severler. Ufak bir süs, ufak bir farklı şekil, dikkat dağıtan takılar olmayacak bir giyim tarzıdır. Bu tarzda çok fazla dekolte bulunmamakta ve cesur dikkat çekici kıyafetler tercih edilmemektedir.

Amaç kadınsı bir duruş ortaya çıkarmaktır. Bu seksi bir hale bürünmek olarak düşünmek yanlıştır. Diğer giyim tarzlarında olduğu gibi feminem giyim tarzlarında da olmazsa olmaz ürünler ve detaylar bulunmaktadır. Belin ince görünmesini sağlamak için kemerler sıklıkla tercih edilir. Ayakkabı tercihinde ilk sırada ince topuklular bulunmalıdır. Romantizmi ön plana çıkarmak için aksesuar tercihleri doğru şekilde yapılmalıdır. Etek olarak kesim tarzı kloş olanları tercih etmeniz gerekiyor. Dantel bu giyim tarzında her koşulda tercih edilir. Bir aksesuar olarak ya da elbisenin süsü olarak tercih edebilirsiniz.

Bu tarzı daha çok spor olarak tanımlayabiliriz. Kadınsı hareket etmeyi kolaylaştıran ve ona göre imkan tanıyan elbiseler ön planda tutulur. Etrafınızda bu tarzı bilmeyerek de olsa giyen çok sayıda kadın vardır.

[Toplam:3    Ortalama:2.3/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉