• PAYLAŞ

Gelinlik

  • 15/07/2016 - 13:26
  • 0 Yorum
  • 1456 görüntüleme

Gelinlik bir kadının çok uzun bir süre hayalini kurduğu bir şeydir. Yüzük ile gelen evlilik teklifinin ardından kadınlar için de gelinlik arayışı başlar. Her kadının beğendiği, ilgi duyduğu gelinlik modeli farklıdır. Prenses ya da mini gibi modeller kadar, vücudu saran zarif modeller de çok beğenilen modeller arasında. Sırt dekoltesi, transparan detayları, kuyruklu tasarımları ya da derin göğüs dekolteleri ile hem iddialı hem de zarif görünen sezonun en güzel gelinlik modellerini araştırdık. Hayatınızın o en özel gecesinde zarif ve seksi bir görünüm yaratmak istiyorsanız, bu modellere göz atmadan karar vermeyin…

gelinlik

Omuzları açıkta bırakan tasarımı ve iki parçadan tasarlanan görünümü ile oldukça zarif, seksi ve modern bir model. Gelinliğin üst kısmını süsleyen inciler, dantel işlemeler ve yüksek belli kalem formdaki eteği ile her yaştan kadının tercih edebileceği şık ve zarif bir tasarım.

gelinlik

Düğün gününüzde en az her kadın kadar zarif ama bir o kadar da iddialı görünmek ister misiniz? Gelinlikte aradığınız iddialı iddiasız bir modelse, bu tasarım tam da size göre. Straplez balık formdaki gelinliği tamamlayan kol işlemeleri ile klasik gelinlik görünümü daha modern bir tasarıma ulaşıyor.

gelinlik

Etnik işlemeler ile tasarlanan bu zarif gelinlik modeli, seksi görüntüsü ile oldukça havalı görünüyor. Vücudu saran formu ve derin göğüs dekoltesi ile cesur gelin adaylarına hitap eden bir model.

gelinlik

Gelinlik için seksi ve elegan bir model arıyorsanız, cesur göğüs dekoltesi ve vücudu saran formu ile size uygun bir model. Omuz ve belde bulunan işlemeler, elbisenin sadeliğini hareketlendiriyor ve zarif görünüm modern detaylar ile birleşiyor.

gelinlik

Sırt, bacak ve göğüs dekoltesinin bir arada kullanıldığı ve şık bir elbise ya da gelinlik bulmak oldukça zordur. Bu model ise aynı anda 3 dekolteyi bir arada kullanmasına rağmen oldukça zarif ve seksi bir görünüm yaratıyor. Üst kısmı işlemeli, uzun eteği ve derin bacak dekoltesi ile iddialı bir gelinlik arayan kadınlar için iyi bir seçim gibi görünüyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉