• PAYLAŞ

Göbekli Erkekler Nasıl Giyinmeli?

  • 13/02/2017 - 17:01
  • 0 Yorum
  • 1420 görüntüleme

Göbekli Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Türk erkeğinin göbeği meşhurdur. Neredeyse belirli bir yaşı geçen tüm erkeklerde göbek mutlaka vardır. Bu aslında sağlık açısında sorunlu bir durumdur. Ancak insanların bir çoğu bu durumdan şikayetçi değil. Hatta göbeğini çok seven erkekler bile var. Biz sizlere sağlık konusunda ki zararlarından bahsetmeyeceğiz. Sizde bunu az çok biliyorsunuz. Amacımız giyim esnasında göbeğinize uygun kıyafet tercihlerinizi nasıl yapacağınızı anlatmak olacak. Bu bilgiler ile göbeğinize rağmen şık ve güzel bir görüntüye sahip olabilme şansınız var. Ancak dikkatli hareket etmeli ve size söyleyeceğimiz detaylara dikkat etmelisiniz.

Göbekli erkekler için giyim tüyoları

Üst elbise için tercihinizi genel olarak spor gömleklerden ya da polo yakaya sahip tişörtlerden yana kullanmalısınız. Bu ikisi sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Renkli ve çizgili tişörtler sizi daha kilolu bir görünüme sokacağı için onlardan uzak durmalısınız. Ayrıca bisiklet yakaya sahip olanlarda sizi hem kilolu hem de çocuksu bir görünüme sokacaklardır. Çift renge sahip olan tişörtleri de bunların arasına yazabiliriz. Bunları giyimde tercih ederseniz bir erkekten çok sevimli bir oğlan çocuğuna dönüşmeniz kuvvetle muhtemeldir.

Giyiminizde tercihinizi az ve öz renklerden y ana kullanmalısınız. Elbiselerinizde pamuğu sıklıkla tercih etmeye çalışın. Çünkü kilolu erkeklerin birçoğunda terleme sorunu yaşanmaktadır. Katkı maddesi olan ürünler size kötü bir görüntü oluşturmanızda yardımcı olmaktan başka hiçbir şey yapmaz. Pantolon tercihinizde özellikle Jean için koyu renklere yönelmelisiniz.

Pantolon tercihinizi ise canvaslardan yana kullanmalısınız. Bu modele sahip olan pantolonlar sizi spor, şık ve elit bir görüntüye sokarlar. Bir kombin önerisinde bulunalım. Yukarıda paylaştığımız bilgilere göre almış olduğunuz tişört ya da spor göleğinizin altına keten veya koton bir yazlık ceket tercihiniz doğru olacaktır. Size centilmen ve fit bir görüntü sağlayacaktır. Takı kullanmayı seviyorsanız ve bunların arasında gümüş ve altın kolyeler varsa bunlardan vazgeçmelisiniz. Kilolu erkeklerin amacı kabarık görüntüyü ortadan kaldırmak için sade bir görünüm sağlamaktır. Sade renkleri sıklıkla tercih etmeli ve aksesuar kullanımını en aza indirmelisiniz. Bunlar ile karşınızda ki kişinin gözünü yormamış olursunuz.

[Toplam:12    Ortalama:2.6/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉