• PAYLAŞ

Google Street View Gezgin Kamerası İle Para Nasıl Kazanılır ?

  • 28/10/2016 - 10:09
  • 0 Yorum
  • 1259 görüntüleme

Google Street View Gezgin Kamerası İle Para Nasıl Kazanılır ?

Dünyanın en büyük ünlü arama motoru devi olan  Google’dan 4 bin lira maaş alarak çalışmak mümkün. Dev internet şirketi olan Google’dan tüm işsiz bireylerin aklını zorlayan şartlara sahip bir iş fırsatı. Google tam olarak 4 bin lira maaşla gezerek para kazanma fırsatı sunuyor. Aklınıza gelen soruları biliyoruz ;  Google işine nasıl başvurulacak, Google adına gezerek nasıl para kazanılacak, Türkiye’den de Google iş başvurusu yapılacak mı? Bu yazımızda sizlere Google iş imkanları hakkında merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını detayları ile anlatacağız.

google-street-wiew-gezgin-kamerasi-ile-para-nasil-kazanilir-4

İşsiz olan bireyler  kadar çalışanlarında en büyük hayali olan ‘gezerken para kazanmak‘ Google ‘un sunduğu iş imkanı ile mümkün oluyor. İste merak ettiğiniz detaylar…

Çok yakın bir zaman önce dev arama motoru Google street view özelliğini Türkiye’de de aktif duruma getirmişti. Google’ın kullanıcılarına sunduğu sokak haritaları uygulaması street view ülkemizde artık kullanılmaya başladı. Fakat hala çok yeni olan uygulama için sokak görüntüleri ile ilgili görseller, Google aracı tarafından ülkemizde toplanmaya devam ediyor.

google-street-wiew-gezgin-kamerasi-ile-para-nasil-kazanilir-1

Görüntülerin elde edilmesi tam olarak şu sistemle yapılıyor ; bisiklet,  araba, el robotları, kar araçları gibi farklı kamera sistemleri kullanılarak, güzergah üzerlerine özenle yerleştiriliyor. Fakat ara sokaklar yada araç trafiğine uygun olmayan caddeler henüz tamamlanabilmesi mümkün olmadı. İşte tam olarak sizlere bahsettiğimiz iş imkanı da burada devreye giriyor. Bu görsellerin toplanabilmesi için, insan faktörünün kullanılması gerekli. Google bu haritaların tamamlanabilmesi için çalışacak olanlara aylık olarak 4.000 TL net ücret vererek bünyesin de çalışanlar alacağını duyurdu. Gün içerisinde 8 saat süre ile, Google tarafından belirlenmiş olan güzergahta, 18 kg ağırlığında olan bu cihazla çalışacak bireyler aranıyor.

google-street-wiew-gezgin-kamerasi-ile-para-nasil-kazanilir-3

Google da 4.000 lira net maaşla çalışmanın güzel yanları olduğu kadar tabii  zorlukları olduğunu da kesinlikle göz ardı etmemek gerekir. Fakat gezmeyi çok sevenler ve çalışmaya ihtiyacı olanlar için, işin yorucu kısmına katlanılabilir. Sizlere önerdiğimiz bu iş tam bana göre diyorsanız, para kazanıp aynı zamanda yeni yerler keşfetmek istiyorsanız sizde bu iş için kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Sizlere önerdiğimiz iş hakkında detaylı bilgilere sahip olmak ve başvuru yapabilmeniz için BU LİNK üzerinden Google Street View programına dahil olabilirsiniz.

google-street-wiew-gezgin-kamerasi-ile-para-nasil-kazanilir-2

Google Street View Gezgin Kamerası Nedir?

Street View Gezgin Kamera, dünya üzerinde üç tekerlekli araç, araba, troley yada karmobil ile erişilemeyen noktaların Street View’de uygulamasında olmasını sağlıyor.

Sırt çantası şeklinde olan platform, üst kısmına takılmış olan bir kamera sistemine sahip ve aynı zamanda taşınabilirliği, sadece yaya olarak erişebilen sıkışık olan ve dar alanlar yada mekanlarda gezinirken resimler toplanmasına imkan tanıyor.

Google bu kamera teknolojisini kullanarak hazırlanan ilk koleksiyon, Arizona’da bulunan Büyük Kanyon’un engebeli ve oldukça sarp arazisini içeriyor.

 

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉