• PAYLAŞ

Günlük giyimde dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?

  • 26/02/2017 - 09:32
  • 0 Yorum
  • 591 görüntüleme

Günlük giyimde dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?

Bayanlar için giyim tarzları çok önemlidir. Eğer doğru kıyafet tercihlerini yapamazlarsa tüm günlerini canları sıkkın bir şekilde geçirme ihtimalleri çok yüksektir. Güzel ve şık bir şekilde giyinmek için yapılması gereken şeyler çok basittir. Doğru şekilde giyinmek ve bu giyim sayesinde özgüveninizi yükseltmek sizin elinizdedir. Çok fazla abartılı giyinmek, son moda kıyafetleri alarak giyimde kullanmak yada aşırı makyaj yapmak güzel olmanıza yardımcı olmaz. Tam aksine görüntünüzün daha kötü bir hale girmesine neden olur. Şimdi sizlere günlük giyiminizde dikkat etmeniz gereken önemli detayları aktarmaya çalışacağız. Bu sayede doğru şekilde giyinerek günlük hayatınızı aksatmadan devam ettirebilirsiniz.

Giyimde ki püf noktalar

  1. Kilolu görünmemek ilk amacınız olmalıdır. Eğer olmanız gereken kilonun çok altında değilseniz geniş elbiselerden uzak durmalısınız. Çünkü bunlar sizi olduğunuzdan daha şişman gösterecektir. Tercih edeceğiniz kıyafetlerin tam olarak vücut ölçülerinize uygun olması gerektiği unutmayın. Ve onu bilerek alışveriş yapın.
  2. Çok geniş kıyafetler giyemeyeceğiniz gibi çok dar kıyafetlerde giymemelisiniz. Özellikle vücudunuzun bazı bölgelerinin dikkat çekmemesini istiyorsanız dar kıyafetler uzak durmanız gerekiyor. Fazla kilosu olanlar kesinlikle bu kıyafetlerden giymemelidir. Güzel ve zarif bir görünümün aksine ortaya çok çirkin bir görüntü çıkacaktır.
  3. Güzel ve zarif bir görünüm için bayanlar genelde dekolte giymeyi tercih ederler. Bunu gerekli şekilde kullanırsanız gerçekten bir bayana güzellik katacaktır. Ancak dekolte giyinmeyi kesinlikle abartmamalısınız. Tam giymeniz gereken yerde dekolte kullanmak daha doğru bir tercih olacaktır.
  4. Kısa boylu bayanlar daha uzun bir görüntüye sahip olmak isterler. Bunun için kıyafet tercihlerinde tek renk üzerinde yoğunlaşmaları gerekmektedir. Ve bu tip elbiseleri topuklu ayakkabılar ile desteklemeleri doğru olacaktır. .bu ikili sizi olduğunuzdan daha uzun gösterme konusunda yardımcı olacaktır.
  5. Beden ölçülerinize göre giyim kuralları çok önemlidir. Bacak boyunuz olması gerekenden kısa ise yüksek bele sahip olan bol paça pantolonları tercih etmelisiniz. Bunları yüksek topuklu ayakkabılar ile dengeleyebilirsiniz. Bu vücuda sahip olanlar için yüksek bele sahip maxi boy elbiselerde tercih edilebilir.
[Toplam:1    Ortalama:5/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER : , ,


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉