• PAYLAŞ

İlkBahar Kombini Nasıl Yapılır?

  • 30/03/2017 - 16:48
  • 0 Yorum
  • 739 görüntüleme

İlkBahar Kombini Nasıl Yapılır?

2017 yılında geçmiş yıllara nazaran daha uzun bir kış mevsimi yaşadık. Ancak her güzel şeyin son bulacağı gibi kış mevsimi yavaş yavaş yerini ilk bahara bırakıyor. Bu durumda giyim stillerinde ister istemez değişiklik yapılması gerekiyor. Artık kışlık kıyafetler sizi sıkmaya ve bunaltmaya başlayacaktır. O nedenle bahar mevsimine uygun kıyafetlerinizi çıkarmalı yeterince kıyafetiniz yoksa alışverişe giderek onları tamamlamanız gerekiyor. Alışverişe çıkmadan önce bahar kombinlerinin nasıl yapılacağını öğrenmenizde fayda var. 2017 yılında trend olacak bahar ve yaz kombinlerine uygun kıyafet tercihleri uzun bir süre hayatınızı kurtaracaktır. Şimdi yapabileceğiniz kombinlere değinelim.

İlk Bahar Kombinleri

  • İlk olarak bahara uygun olan zarif bir görünüm ile kombinlere başlayalım. Siyah bir bluzun üzerinde beyan puantiyeler güzel bir görünüm sağlayacaktır. Bunun altına yüksek bel bir pantolon tercih edebilirisiniz. Size zarif ve fit bir görüntü kazandıracaktır. Kırmızı renkte elinize alabileceğiniz bir çanta ve yüksek topuklular ile kombinenizi tamamlayabilirsiniz.
  • Parlak deri işlemeli kıyafetler bu yılın modası olmaya aday tercihlerinden birisidir. Deri ve parlak işlemelere sahip bir elbise, aynı renkte ancak biraz daha koyu renkte çanta, yarım çizme ve güneş gözlüğü ile kendinize harika bir kombin oluşturabilirsiniz. Renk tercihinizde kırmızı tercih etmek size seksi bir hava katacaktır.
  • Kahverengi tonlara sahip kıyafetler bahar dönemlerinde her zaman vazgeçilmezler arasında yer alır. Beyaz bir salaş ve ince bir kazağın altına kahverengi tonlara sahip bir pantolon size zarif bir görüntü kazandırabiliriz. Çanta tercihinizde biraz daha büyük boyutlar ile kıyafetinize uygun renkleri tercih edebilirisiniz.
  • Uzun süredir yırtmaçlı kıyafetler giyemediğinizi biliyoruz. Artık uzun elbiselerinizde güzel bacaklarınızı ortaya çıkarabilecek kıyafetlere yönelebilirsiniz. Bu tercihinizin yanında siyah topuklu ayakkabılar ve güzel bir gözlük ilave edebilirisiniz. Siyah sevenlere ideal bir kombin olacaktır.
  • Retro, geçmişe dönüş kombinleri bu yılında moda trendlerinden birisi olacaktır. Süslü dantellerle çevrili elbiseler, bağcıklı ayakkabılar ile harika bir görünüm ortaya çıkacaktır. Küçük bir çanta ile harika bir kombin oluşturabilirsiniz. Rahatlığı sevenler için ideal bir tercih olacaktır.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉