• PAYLAŞ

Kadının Çekici Gözükmesine Yardımcı Olan Detaylar Nelerdir?

  • 16/06/2017 - 16:00
  • 0 Yorum
  • 512 görüntüleme

Güzelliğinizi öne çıkarmak ve olduğunuzdan daha fazla çekici bir hale bürünmek istiyorsanız giyim kurallarına dikkat etmeniz gerekiyor. Tabi bu kuralları uygulamadan önce vücudunuzu da yakından tanımanız sizler için faydalı olacaktır. Bir kadının çekici bir hal almasında küçük dokunuşlar büyük farklar oluşturmaktadır. Bu konuda size faydalı olabilecek bazı bilgileri paylaşmaya çalışacağız. Bu bilgiler arasında kendinize en uygun olanları tercih ederek daha çekici ve seksi bir görünüme sahip olabilir. Küçük dokunuşlarla ilerlemek başlangıçta yeterli olacaktır. Eğer ihtiyaç duyarsanız daha önemli dokunuşlara da yönelme şansınız bulunuyor.

Çekici Gösteren İşlemler

Vücudunuzun dikkat çekmesini istediğiniz noktalarına usta ellerden çıkan dövmeler yaptırabilirsiniz. Bu sayede aykırılığınızı ön plana çıkarıp daha farklı bir kadın olduğunuzu karşınızda ki insana daha rahat ispat edebilirsiniz. Tabi dövmeleri doğru yere ve en güzel şekilde yaptırmanız gerektiğini unutmayın. Saçma bir dövmeden kurtulmak o kadar kolay olmayacaktır.

Sportif bir duruşa sahipseniz ve bunu göstermek istiyorsanız sporcuların kullandığı şapkaları kullanmak sizin için faydalı olacaktır. Bu tabi kullandığınız kıyafetlere uyumlu olması ile de fark yaratacak bir detaydır. Önemli olan dikkatli hareket etmek sizin elinizde olan bir durumdur.

Gözlük kullanıyorsanız bu güzelliğiniz kapatacak anlamına gelmiyor. Özellikle günümüzde kemik gözlük denilen modellerin farklı bir havası vardır. Çok çekici mankenler bile doğru kıyafetler ile kemik gözlükleri kullanmayı tercih ediyorlar.

Sempatik bir görünüm oluşturmak istiyorsanız şort ve mini etek gibi giydiğiniz kıyafetlerinde altına uzun çorapları giyebilirsiniz. Bu size çekiciliğinizin yanında sempatik bir görünüm de kazandıracaktır.

Siyah elbiseler kadınlar için çekiciliğin en önemli anahtarlarından birisidir. Özellikle vaz geçilmez olarak görülen bu elbiselerden birden fazla modeli dolabınızda mutlaka bulundurmalısınız.

Dekolte doğru kullanıldığı çekici görünme konusunda kadınlara yardımcı olan kıyafetlerdir. Özellikle dekolteye sahip tişörtler ve bluzlar bu konuda size çok yardımcı olacaktır. Bunlarla hem bir stil sahibi olabilir hem de çekiciliğinizi arttırabilirsiniz. Kısa şortlarda çekicilik için kullanabilecek kıyafetlerden bir tanesidir. Sade bir tişört ile güzel bir kombin yapabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉