• PAYLAŞ

Kadınların Erkeklerin Dolabından Giyebileceği Eşyalar Nelerdir?

  • 10/05/2017 - 18:00
  • 0 Yorum
  • 518 görüntüleme

Moda her gün kendini yenilemektedir. Bu konuda kadınların erkeklere nazaran her zaman birkaç önde olduğunu kabul etmeliyiz. Son modayı yakın takip etmekle birlikte her zaman kendilerine özgü stil oluşturma konusunda çok kararlı davranmaktadırlar. Bu konuda kadınların kendilerine olan özgüvenlerini takdir etmemiz gerekiyor. Kadınlar sadece kendi dolaplarında ki giysileri değil aynı zamanda erkek arkadaşlarınızda bulunanları da başarı ile kullanabilirler. Tıka bası bir dolapları olsa da bazen istediklerini bir türlü bulamazlar. Bu konuda onlara o an da yardımcı olabilecek acil durum dolabı erkeklerin eşyaları ile dolu olan dolaptır. Bu durumda kadınların erkek arkadaşlarının ya da eşlerinin dolaplarında kullanabilecekleri eşyaların neler olduğunu sizler için kısaca yazalım. Ve neden bu eşyaları kullanabileceklerini ekleyelim.

Kullanılabilecek Eşyalar

Boxer, erkek arkadaşınızın dolabından alabileceğiniz ilk eşyalardan birisidir. Giyimi çok rahat olması nedeniyle vücudunuzda iz yapmadan rahatça kullanabilirsiniz. Tabi bunlarla plaja çıkmanız biraz çirkin bir görüntü oluşturacaktır. Ancak anlık durumu kurtarmanız için size yardımcı olacaktır.

Erkek tişörtleri kadınları vazgeçemedikleri eşyalar arasında en önemlilerinden birisidir. Bu şekilde pantolonunuzun üzerine erkek arkadaşınızın dolabında bir tişört giyebilirsiniz. Bu size oldukça rahat ve spor bir görüntü kazandıracaktır. Renk uyumunu sağladıktan sonra ister bol isterseniz de dar tişörtlerden istediğinizi giyebilirsiniz.

Bir erkek gömleği ile kadını hayal etmeyen kimse yoktur. Doğru anda giyilmesi kadının bir anda göründüğünden daha farklı bir görüntüye sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Genelde bu eşya fantezi ürünü olarak kullanılmaktadır. Ancak salaş bir görüntü kazanmak için günlük kullanım için de giyilebilir.

Erkek saatleri de kadınların kullanabilecekleri aksesuarlar arasındadır. Tabi ince bileklerde bu kalın saatler bir yük gibi durabilir. Ancak salaş giyim tarzına uygun olarak bir erkek saati uygun olabilir.

Kadınların erkeklerin dolabında giymek istedikleri elbiselerden birisi de sweatshirt’lerdir. Özellikle de yağmurlu havalarda bu kıyafet çok kullanışlı olabilmektedir. Son olarak da erkek şapkaları erkeklerin dolabından kadınların giymekte hoşlandıkları parçalardan birisidir. Bu elbiseleri doğru anda giymek farklı bir görüntü oluşması açısında değerlendirilebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉