• PAYLAŞ

Keten Gömlekler Nasıl Kombinlenir?

  • 25/11/2016 - 11:40
  • 0 Yorum
  • 935 görüntüleme

 

Keten Gömlekler Nasıl Kombinlenir?

Terletmeyen ince dokusu ve yapısıyla bilhassa bahar ve yaz aylarında sıkça kullanılan keten gömlekler çoğu farklı kombinde tercih edilebilir,terletmemesi sebebiyle kişilere özgüven ve rahatlık veren keten gömlek bu yüzden en çok tercih edilenler arasındadır. Klasik veya spor tarzla basitçe ahenk sağlayan bu gömleklerle doğru giyim seçimiyle etkin kombinler yaratılabilir her giydiğiniz keten gömlekten sonra “ benim için yapılmış sanki” diyebilirsiniz keten gömlek bukelamun gibidir her ortama ayak uydurur.Keten Gömleklerin bayan Kombinlerindeki Yeri bayan modasında keten gömlek bilhassa günlük yaşamın bir parçası olarak kendini gösterir. Fazla renkli ve desenli keten gömlekler kot pantolonlarla müthiş bir ahenk oluşturur. İstenirse aynı gömlekler fazla detayı olmayan kot etek ya da şortlarla tamamlanabilir. Keten gömlekler güz veya kış aylarında kullanılmak istenirse opak çoraplarla giyilen eteklerin üzerinde etkin kombinler oluşturur. Kısa botlarla tamamlanan bu kombinle şık ve rahat bir tarz yakalanabilir.

keten-gomlek-nasil-kombinlenir-1

Keten gömleklerle biraz daha klasik bir çizgi hedefleniyorsa mutlaka kumaş pantolonla ve stiletto tarzı ayakkabılarla kombinlenmelidir. Bu tercih de seçilen gömleğin tek renk olması daha makuldur. Keten Gömleklerin Erkek Kombinlerindeki Yeri Keten gömlekler erkekler tarafından daha fazla kullanılır. Klasik bir şekil içinde kullanılmak istenen keten gömleklerde tek renk ve düz modelde olanlar tercih edilmelidir. Sade renkte giyilen keten gömlek ütü izli bir kanvas pantolon ya da kumaş pantolonla göze güzel gelen bir görüntü yakalar. Klasik pantolonla tamamlanan bu kombinde bir kemer ve aynı renkte klasik ayakkabı kullanılmalıdır. Krem rengi keten gömlek, lacivert kumaş ya da kanvas pantolon, taba kemer ve yine taba rengi bir ayakkabı büyüleyici etki yaratır.

Keten gömlek kullanarak spor bir şekil yakalamak için birazcık renk kullanmak işe yarayacaktır. Renkli keten gömlekler ve kot pantolonlar bu ahenki yakalamak için en uygun tercihlerin başında gelir. Ayakkabı seçiminde ise spor ayakkabılar tercih edilebilir. Mevsime nazaran keten gömlekler uzun ya da kısa kollu seçilebilir. İsteğe bağlı şekilde daha özgür bir tarz için uzun kollu keten gömlekler kolları kıvrılarak da değerlendirilebilir.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉