• PAYLAŞ

Kilolu Kadınlar İçin Kıyafet Önerileri Nelerdir?

  • 21/01/2017 - 23:44
  • 0 Yorum
  • 870 görüntüleme

Kilolu Kadınlar İçin Kıyafet Önerileri Nelerdir?
Kilolu bayanlar için son yıllarda giderek artan bir moda ilgisi yaşanıyor. Eskiden fazla kiloları olan bayanların kıyafet bulmakta zorluk yaşadıklarını hepimiz biliyoruz. Ancak son yıllarda giderek artan kilolu kadınlara ilgi ile birlikte kıyafet çeşitliliği de artıyor. Biz de bu yazımızda kilolu kadınlar için kıyafet önerilerinde bulunarak hayatlarını kolaylaştırmaya çalışacağız. Bu sayede hem kilolarını gizlemelerinin yöntemleri hakkında önemli ipuçları vereceğiz hem de güzel bir görünüm elde etmelerini sağlamaya çalışacağız. Öncelikle kilonuz fazla diye moralinizi bozmanıza gerek yok. Kendinizi sevmelisiniz ve elbise tercihleriniz ile kendinizi harika bir görünüme sokabileceğini bilmelisiniz. Birçok kilolu kadınlar yanlış tercihler nedeniyle daha şık göründüklerini düşünürken ortaya kötü bir görüntü yaşanmasına neden oluyor.

Kilolu kadınlar da giyim için dikkat edilecek ipuçları nelerdir
Kilonuzu gizlemek için sürekli siyah giymek zorunda olduğunuz fikrinden kurtulmalısınız. Dolabınızı tamamen siyah kıyafetler ile doldurmak yerine çikolata kahverengisi ve lacivert renkleri tercih edebilirsiniz. Bu size değişik kombinler yapmanıza yardım edecektir. Örneğin üzerinize renkli bir bluz giymeyi tercih ederseniz altınıza ise koyu renkte bir alt kıyafet tercihetmelisiniz.


Kilolu bayanların bir diğer yanılgısı da bol kıyafetlerdir. Bu kıyafetlerin kiloların gizlediği yönünde bir yanılgı içinde olan insan sayısı çoktur. Ancak durum hiç de sanıldığı gibi değildir. Bol kıyafetler vücudunuzun en kilolu bölgesine yapışacağı için çirkin bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olur. Bizden tavsiye bol kıyafetlerden olabildiğince uzak durun. Bunun yerine tunik ve kalem etek giymeyi tercih edebilirsiniz.
Çizgili kıyafet giyecekseniz kalın çizgili olanlardan yana değil ince çizgili kıyafetleri tercih etmelisiniz. Büyük ve enine çizgilere sahip çizgiler sizi olduğunuzdan geniş gösterecektir. İnce çizgileri tercih edip ve renk olarak da koyu renklileri bulursanız daha ince görünebilirsiniz.
Desenli kıyafetlerin bir kısmı kilolu bayanları olduğundan kalın gösterirken. Bazıları bunu yapmazlar. Yapanlar karmaşık ve çok canlı desenlere sahip kıyafetlerdir. Bunlardan uzak durmalısınız. Fakat üzerinde çizgiler bulunan desenli kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Bu sizin güzel görünmenize yardım edecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉