• PAYLAŞ

Kısa Boylu Erkekler Nasıl Uzun Gözükürler?

  • 19/02/2017 - 17:02
  • 0 Yorum
  • 1253 görüntüleme

Kısa Boylu Erkekler Nasıl Uzun Gözükürler?

Kısa boylu olmak sizin tercih ettiğiniz bir durum değildir. Ancak bu durumu kabullenmek ve bunun motivasyon eksikliği ile yaşamak sizin tercihinizdir. Bu yazıda sizlere yani kısa boylu erkeklere bazı stil önerilerinde bulunacağız. Bu öneriler sayesinde bazı moda hileleri ile olduğunuzdan daha uzun bir görüntü ortaya çıkarabileceksiniz. Birkaç ufak dokunuş ile birlikte ortaya harika bir görüntü çıkarabilirsiniz. Uzun boylu erkeklerin ellerinde çok sayıda avantaj vardır. Bu avantajlardan yararlanmak için bazı hileleri kullanmanız yeterli olacaktır. Şimdi uzun boylu görüntüye sahip olmanıza yardımcı olacak giyim hilelerinden bahsedelim.

Uzun boylu olmanıza yardımcı olacak hileler

Giyim hilelerinden bahsetmeden önce kısa boylu erkek kendi vücut yapısını ve ölçülerini çok iyi bilmelidir. Modada geçerli olan tüm giyim hilelerinde öncelikle dikkat edilen nokta burasıdır. Çünkü alacakları tüm kıyafetleri boylarına ve vücut ölçülerine uygun olacak şekilde tercih etmeleri önemlidir. Ancak bu sayede olduklarından daha uzun bir görüntüye sahip olabilirler.

Örneğin bir takım elbise almaya karar verdiniz. Alacağınız elbise tek renkli olmalıdır. Ve bunun altına kesinlikle takım elbise ile aynı renge sahip bir ayakkabı tercih edilmelidir. Bu ikili boyunuzu olduğundan daha uzun göstermenize yardımcı olacaktır.

Kısa boylu erkekler için kot pantolonu tercihin de önemli noktalar vardır. Kesinlikle alacaklar kot pantolonunun yüksek belli olmasına dikkat etmelidirler. Bu da onları uzun gösterecek bir moda detayıdır. Eğer düşük belli bir pantolon alırlarsa daha kısa bir görüntüye sahip olmaya hazır olmalılar. O nedenle bundan uzak durmalarını tavsiye deriz.

Alacağınız çizgili kıyafetlerde çizgilerin enine olmasından daha çok dikine çizgilere sahip olan kıyafetleri tercih etmelisiniz. Dikine çizgiler sizleri uzun gösterecektir. Tişört alışverişleriniz de bisiklet yakadan uzak durmalısınız. Bunun yerine V yakayı tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Eğer ceket gömlek konbini yapacaksanız dikkat etmeniz gereken gömlek boyunun fermuarınızın üzerinizde olmasına dikkat edin.  Ayrıca sadece gömlek giyecekseniz kollarını kıvırmak boyun uzun görünmesine yardımcı olur. Tabi bu kıyafetlerin hepsinin sizin vücut ölçülerinizde olması gerektiğini unutmayın.

[Toplam:6    Ortalama:2.7/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉