• PAYLAŞ

Kışın Parka Nasıl Kombinlenir ve Nasıl Giyilir?

  • 31/10/2016 - 16:59
  • 0 Yorum
  • 1175 görüntüleme

Kışın Parka Nasıl Kombinlenir ve Nasıl Giyilir?

Kışın geldiğini hepimiz yavaş yavaş hissediyoruz. Bazı bölgelerimiz de kış çoktan yaşanmaya başlarken bazı bölgelerimiz için biraz daha vakit var. Ancak eninde sonunda kış gelecek ve giyim tarzımız baştan aşağı değişecek. Kış aylarında bayanlar soğuktan korunmak için çok kalın giyinmeyi tercih ediyorlar ve bu da şıklıklarından ödün vermelerine neden oluyor. Aslında bunu yapmak zorunda değiller. Yazlık kıyafetlerde nasıl kombin yapılıyorsa kış aylarında giyeceğiniz kıyafetlerde kombin yapılabilir. Gerekli bilgi ile kışın en şık parka kombinleri nasıl yapılır işlemini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

parka-kombin-1

Parka giymek çocukluğumuzdan gelen bir alışkanlıktır. Moda dünyasına girişi ise askerlerin soğuk görevlerde giyilmesi için tasarlanması ile oluyor. Genellikle asker tonlarında olmasının ana nedeni de budur. Bizler asker değiliz o nedenle bu tonların yanına değişik renkler ekleyerek şıklığımızdan ve güzelliğimizden ödün vermemize gerek yok. Kadınlar parka giyme konusunda genellikle tutucu davranıyorlar. Parka giymek istiyorsanız hakim olan haki rengini sevmeniz ilk kuraldır. Aslında bakıldığında bu renk diğer tüm renklere uyumlu olması ile çok kolay kombin yapma fırsatı tanıyor. Yani bu rengin yanında kendinizi ifade etmenize yardımcı olacak diğer bir rengi kolayca tercih edebilirsiniz. Ayrıca size rahatlık katacaktır. Parka moda olanında daha çok sokak modasının içinde gösterilir. Salaş sokak modasını seviyorsanız bu elbise tam size göre bir tercih olacaktır.

Parka kombini nasıl yapılır sorusuna bir örnek ile açıklama getirelim. Bu bilginin ardından gerisi tamamen sizin hayal gücünüze kalıyor. Parkaları mutlaka kışlık botlarla giymeye dikkat etmelisiniz. Özellikle o yılın botlarını iyi bir şekilde araştırmalı ve sevdiğiniz bir modeli almalısınız. Ve bu ikilinin yanında sizi rahat gösterecek sweetler, havanızı değiştirmenize yardım edecek deri eldivenleri tercih edebilirsiniz. Alt kısma ise pantolon tercihi uygun olacaktır. Ya da tayt’da giyebilirsiniz. Çok sayıda farklı seçenek var. Parkaların bir artısı da bel kısımlarında bulunan büzgü iplerini kullanarak kendinizi daha zayıf gösterebilirsiniz. Çünkü parkalar kışın soğuktan sizi koruması için yapıldığı için olduğunuzdan kilolu görünme şansınız var.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉