• PAYLAŞ

KIYAFET DOLABINDA BULUNMASI GEREKEN TEMEL KIYAFETLER

  • 29/04/2017 - 14:01
  • 0 Yorum
  • 647 görüntüleme

KIYAFET DOLABINDA BULUNMASI GEREKEN TEMEL KIYAFETLER

Kıyafet dolabınızı açtığınızda bugün ne giysem diye sormakta iseniz dolapta klasik ve modası geçmeyen temel kıyafetleri bulundurmanız sizler için uygun olacaktır.

Klasik olan ve her ortama uyum sağlayan, her modaya uygun olan kıyafet biçimleri kararsız kalınan anlarda adeta bir can simidi gibi sizleri kurtaracaktır. Bu kıyafetler ile birlikte güzel bir kombin yaparak şık bir görüntüye kavuşmanız gayet kolay olacaktır. Hiçbir dönemde modası geçmeyen ve dolapta her zaman mutlaka bulunması gereken temel kıyafetleri sizler için sıraladık.

Koyu renk kot: Koyu renkteki kotlar, açık renkteki kotlara nazaran daha kolay kombin yapılmasının yanında sizin daha zayıf görünmenizi sağlar. Modeli ise vücut tipine göre belirleyebilirsiniz fakat vücuda tam oturmasına dikkat edilmelidir. Bacaklar ön planda tutulmak isteniyorsa tercih olarak skinny kotlar uygun olabilir.

Siyah bluzlar: siyah renkteki şık bluzlar ya da V yaka tişörtler her zaman ve her anlamda kurtarıcı kıyafetlerdir. Özellikle siyah renk çoğu renk ile uyumlu olduğundan ötürü kombin yapılması da kolaydır. Etekler ile veya kot pantolonlarla rahatlıkla kombini yapılır. Siyah rengin üzerine ceket veya hırka giyilerek de farklı bir kombin oluşturabilmek mümkün olabilir.

Küçük siyah elbise: Partilere, mülakatlara veya önemli bir kokteyl partisini katılacakken küçük siyah elbiseler klasik bir biçimde tercih edilmektedir. Üzerine ise deri ceket ile kombin yaparak sportif bir görüntü oluşturulabilir. Ya da klasik bir ceket giyilebilir.

Beyaz gömlek: Beyaz renk te siyah renk gibi her renge uygun bir seçim olacağından kombin yapılması daha rahat ve kolaydır. Beyaz gömlek denilince herkes iş ortamında giyilen kıyafetleri veya iş kadınlarını algılamasın. Bu parçalar kot veya etekler ile kolay bir şekilde kombin yapılabilen kıyafetler arasında yer alır. Düz beyaz gömlek ile birlikte sade bir görüntüye sahip olan desenli pantolon veya etek ise çok hoş bir kombin olabilir.

Siyah ve dar paça pantolonlar: Dört mevsime de uygun olarak giyilebilen ve dolaptaki bütün üst kıyafetler ile kombin yapılması mümkün olan bir parça olacaktır. Bu tür pantolonların altına bot, topuklu ayakkabı ya da babet giyilebilir.

Şuan için modaya uygun olan kıyafetleri 1 veya 2 sezon giyersiniz ancak klasik kıyafetler ise her zaman modada kalmayı başarmıştır.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉