• PAYLAŞ

MÜZİK DİNLEYEREK PARA KAZANMA YOLLARI NELERDİR?

  • 29/04/2017 - 19:03
  • 0 Yorum
  • 1229 görüntüleme

MÜZİK DİNLEYEREK PARA KAZANMA YOLLARI NELERDİR?

Günümüzde artık teknolojik imkânları hızlı bir şekilde gelişmesi ile birlikte internet üzerinden gelir elde etme yolları da her gün daha da artan seviyelerde devam etmektedir. Hem eğlenerek ve hem de gelir elde etme yöntemleri olarak müzik dinleyerek para kazanılabileceğini ve ek gelir elde edileceğini daha önce hiç duydunuz mu?

Kimiler canı sıkkın iken, kimileri keyfinden günün bazı bölümde ister bilgisayarında olsun ister yolda giderken telefonundan olsun müzik dinler. Müzik ruhun gıdasıdır sözüyle yola çıkarak hemen hemen herkes adına bir ihtiyaç haline gelmiştir. Müzik dinleyerek para kazanma fikri sizi ne kadar tatmin etmektedir? Size inandırıcı gelmiyor olsa da bugünkü şartlarda müzik dinleyip para kazanma mümkün olmaktadır. Evde iken yolda iken sokakta yürürken bile müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz.

Slicethe Pie Müzik Sitesi

Slicethe pie web sitesine kendinize bir hesap oluşturduktan sonra çevrimiçi durumda müzik dinleyip para kazanmaya başlayabiliyoruz. Bu sitedeki müzik servisi ise günün her saatinde 7-24 erişim vermektedir. 90 saniyelik bu kısa müzikleri dinledikten sonra yapılması gereken ise kendi kişisel görüşlerinizi yorumlamak olacaktır. Her şarkı 15 sent ve ödemeyi de 10 dolara ulaştığınızda alabilmektesiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken nokta bu site ABD ve Avrupa ülkelerinde yaşamını sürdüren insanlar adına hizmet vermektedir. Üyelik oluştururken de mail adresinin PAyPal hesabına bağlı olmasına dikkat etmelisiniz. Siteye üyelik oluşturuyorken yaşanılan ülke ABD veya Avrupa ülkeleri olarak belirlenmelidir. Kaydolurken ise adres bilgisini Türkiye olarak belirtip üyeliği gerçekleştirebilirsiniz.

Musicxray müzik sitesi

Müzik dinlemek ile para kazandırmayı sağlayan siteler arasında musicxray yer almaktadır. Bu siteden faydalanabilmek için Facebook hesabının site ile senkronize edilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte site üzerinde yer alan şarkı türlerini dinlerken tür olarak birbirinden farklı olanları tercih etmeniz halinde şarkı alma ihtimali de artar. Bu site ise her şarkı başına 10 sent ödeme yapıyor. 20 dolara ulaşıldığında paranızı çekebilirsiniz.

Hit Protector Müzik Sitesi

Gün içerisinde çok farklı tarzlarda müzik dinleyen ve müzik tutkunu bir insan iseniz müzik dinleyerek para kazanma yöntemi ile ek gelir elde etme fırsatı tam size göre fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Peki, bunu nasıl başarabiliriz? Müzik dinleyerek para kazanmayı sağlayan sitelerden birisi de hit protector sitesidir. Bu sitede yine diğer iki site gibi müzik dinleyerek ve yorumlamalar yapılarak para kazanmak mümkün olmaktadır. Bu siteye üye olmanız halinde sizlere gün içerisinde belirli sayılarda dinlemeniz ve yorum yapmanız için şarkılar gönderilmektedir. 90 saniyelik süreye sahip olan bu şarkıları dinledikten sonra sizden güzel yorumlar bekleniyor. Dinlenilen her şarkı başına puan kazanabiliyorsunuz ve belirli bir puan seviyesine ulaştıktan itibaren bu puanlar ile internet üzerinde hediye çeki olarak kullanıp alışveriş yapabiliyorsunuz.

Müzik dinleyerek para kazanabilme adına sizlere önerilerimiz olarak üyelik aşamasında tercih edilen müzik türleri arasında hepsini işaretlemeniz olacaktır. Bu sayede ise site size çok sayıda farklı türde müzik göndererek dinlemenizi sağlayacak ve daha fazla gelir elde edebileceksiniz. Dinlenilen müziklerin fiyatları değişiklik gösterebiliyor ancak genelde 0,10 TL gibi bir ücretlendirme söz konusu oluyor. Gün içerisinde 90 saniyelik 10 müzik dinleyerek 1 TL kazanırsınız. Eğer gün içerisindeki büyük bir bölümde müzik dinlemeyi düşünüyorsanız, gayretlerinizi artırarak, keyifli bir biçimde fazla müzik dinleyerek güzel gelirler elde edebileceksiniz. Ancak yapılacak olan yorumlarında yabancı dilde yapılması gerekmektedir. Bu nedenle yabancı dile hakim olduğunuz dillerde müzik dinlemelisiniz.

 

[Toplam:1    Ortalama:2/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉