• PAYLAŞ

Kloş Etek Kombinleri Nasıl Yapılır?

  • 20/07/2017 - 11:00
  • 0 Yorum
  • 838 görüntüleme

Moda sektörü sürekli olarak gelişmektedir. Kadınların istekleri bu gelişim süreci ile birlikte farklılık göstermekte, beklentiler artmakta ve geleceğe dair umutlar artmaktadır. Bir etekten bile binlerce farklı model ortaya çıkmaktadır. Mini, düz renkli, desenli önden ve arkadan düğmeli etekler bulunmaktadır. Bunlar kloş etekler için de yaşanmaktadır. Üretimin hızlı olması sektörün hızlı bir şekilde ilerlemesinin nedenlerinden birisidir. Hızlı üretim, hızlı bir şekilde tüketimimi tetikliyor yeni çıkan modele yetişmek ve giyeceğiniz kıyafetlere yenilerini eklemek avantajlı bir durum galine geliyor. Özellikle kloş eteklerde şık kombinler hazırlamak gerçekten kolay olabiliyor. Şimdi sizlere kloş etekleri kombin yaparken dikkat etmeniz gereken püf noktalar hakkında bilgi vereceğiz.

0

Kloş Etek Kombinlerinde Püf Noktalar

Öncelikle vücudunuzun boyutlarına göre bu püf noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Bacak boyu kısa olan kadınların giyecekleri eteklerin yüksel bel ve diz üzerinde etekler olmaları önemlidir. Baseni geniş olanlar ise bunun tam tersi bir şekilde diz altında ve yüksek bel etekler tercih etmelidir. Bu tarz seçim onlara daha çok yarayacaktır.

Ten renginize göre eteğinizin rengine de dikkat etmelisiniz. Bronz tane sahip bir kadınsanız tavsiyemiz pastel tonlarda olan kloş etekleri tercih etmeniz olacaktır. Bu kombin daha güzel bir görüntünün ortaya çıkması konusunda sizlere tercih edecektir. Beyaz tenli bayanların ise daha fazla canlı renkleri ve desenleri tercih etmeleri kombinlerin etkili olmasında fayda sağlayacaktır.

Kloş etekler daha çok acil durumlarda alışveriş yapma fırsatı bulamayan kadınların imdadına yetişen bir etek türüdür. Bu etekler aynı zamanda işten çıktıktan sonra eve uğramadan bir yerlere gitmek isteyen kadınlarında kullanabileceği bir etektir. Tek yapılması gereken bir ayakkabı değişikliği olacaktır. İş ayakkabınızı çıkarıp onun yerine gideceğiniz yere uygun bir ayakkabı tercih etmeniz kombini hazır hale getirecektir.

Bu etek ile yapılan kombinler daha rahat ve sevimli olmaktadır. Özellikle rahatına düşkün kadınlara her türlü farklı organizasyon için giyme fırsatı sunması da büyük bir avantajdır. Kombin için salaş bluzlar, bilekten kemere uygun olan ayakkabılar kombinin diğer detaylarını oluşturacaktır.

[Toplam:1    Ortalama:1/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉