• PAYLAŞ

Kocaman Mantolar Nasıl Giyilmelidir?

  • 29/11/2016 - 13:45
  • 0 Yorum
  • 891 görüntüleme

Kocaman Mantolar Nasıl Giyilmelidir?

Her yılın sonbahar-kış modası bir yol önceden belirlenir. Ünü modacılar ve giyim firmaları tarafından düzenlenen defileler ve moda kitapçıkları ile insanlara anlatılır. İnsanlar başta yadırgasa da sürekli bu tekrarlanarak benimsenmeleri sağlanır. Bu yıl ki kış modasında dikkat çekici ürünün ilk sırasında kocaman mantolar geliyor. Bu mantoların bir örneğini resimde göreceksiniz. Ancak biz tarif etmek istiyoruz. Şöyle düşünün üzerinize giyeceğiniz kıyafet sizi dışarıdan 5 beden büyük gösterecek. Small giyinen bir bedene sahipseniz bu mantolar ile artık XL giyen birisi haline geleceksiniz. Tabi, bu kötü bir durum değil. Hem soğuktan korunacaksınız hem de modaya uygun giyineceksiniz.

kocaman-mantolar-1

Bir insan mutlu olmak için daha ne isteyebilir ki! Bu kocaman mantoların bir diğer artısı da içinize yazlık kıyafetler giyebilmenize yardımcı olmasıdır. Örneğin bir özel davete katılacaksınız. Dışarısı eski derecelerde soğuk. İnce bir kıyafet giymeniz gerekiyor ancak oraya kadar nasıl gideceğinizi kara kara düşünüyorsanız kocaman mantolar sizlerin hayatını kurtaracaktır. Oraya gittiğinizde hem tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracak hem de üzeriniz de ki mantoyu çıkardığınız da içeri de saklı olan güzelliği herkese göstermiş olacaksınız. Bu moda akımını oluşturan isimlerin başında Miroslava Duma geliyor. Bu sezonun özellikle ne kadar büyük o kadar havalı olacağını hatırlatıyor. Bu sezon seçilen moda akımının bayanları soğuktan koruyacağına emin olabilirsiniz.

Kocaman Mantolar ile yapabileceğiniz birkaç kombin örneği vermek istiyoruz. Ayrıca yazının sonuna doğru kullanabileceğiniz pazı parçaları da hatırlatacağız. Bu elbise ile bir kombin yapmak için gri kaşe rengine sahip bir mantonuz ile gene kalın bir gri kazağı kombinleyebilirsiniz. Bu ikilinin altına siyah renkte bir kloş eteği tercih edebilirsiniz. Saçlarınızın arasında takabileceğiniz ve yada gündüz dışarıda kullanabileceğiniz kalın çerçevelere sahip bir gözlük tercih edebilirsiniz. Açık renk camlara sahip olmasına dikkat edin. Ayakkabı tercihinizi yarım çizmelerden yana kullanabilirsiniz. Bu sezon bu ayakkabıların çok sayıda farklı modelini görebileceksiniz. Bu sezonun moda sözünün, ne kadar büyük o kadar havalı olduğunu hatırlatarak sizi sıcak çayınız ile baş başa bırakalım.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉