• PAYLAŞ

Kış Ayında Erkekler Ne Giymeli

  • 29/11/2016 - 13:50
  • 0 Yorum
  • 1085 görüntüleme

Kış Ayında Erkekler Ne Giymeli

Her ne kadar erkekler bayanlar kadar ayna karşısında zaman geçirmese de erkekler de giyim konusunda çok dikkatli olmak zorundadır. Her ne kadar erkek giyimi kolay gözükse de en az kadınların ki kadar zordur erkekler için giysi seçimi. Her erkeğe aynı kıyafeti veremezsiniz ve erkekten erkeğe kıyafetler de değişir. İşte bu nedenle erkekler kafalarına göre kıyafet seçmemeli ve kıyafet seçerken de mutlaka bir partnerle gitmelidir. En azından daha az hata yaparak daha güzel kombinler çıkartabilirler. Kışın hava çok soğuk olduğu için erkekler çok bir hataya düşerek kat kat giyinirler.

kis-aylarinda-erkekler-nasil-giyinmeli-1

Bu da doğal olarak kişiyi daha fazla kilolu ve hantal göstermektedir. Dolayısıyla kilolu olan erkeklerin karizması da gitmektedir. Özellikle gömlek içine tshirt giyenlerin sayısı bir hayli fazla Bu tamamen yanlıştır ve hiçbir şekilde tshirt gömleğin altına giyilmemelidir. Eğer çok üşüyorsanız bir kaban almanız şart. Bir erkek için kışın kaban çok önemlidir. Tabi kaban seçerken de çok dikkatli olunmalıdır. Şişme olan kabanlardan uzak durun. Bu sizi çok komik gösterecektir. Tabi atkı da çok önemli ve güzel bir atkı ile boynunuzu soğuktan koruyabilirsiniz. Atkıyı çok fazla sarmayın ve en fazla 2 kat sarın. Farklı gözükmek istiyorsanız gerçekten biraz serin kalmalısınız.

Kazak seçiminde desenli kazaklardan uzak durun. Bu kazaklar sizi daha da yaşlı gösterecektir. Ortalıkta emekli amcalar gibi dolaşmak istemiyorsanız sade kazaklar alın. Ayakkabı giyerken de yine çok dikkatli davranmalısınız. Özellikle bot seçiminde bot satın alırken ya sportif alın ya da klasik tarzda alın. Bir botu iki farklı tarzda giyemezsiniz. Eldivenler de kışın çok önemlidir. Onlar olmazsa narin ellerimiz soğuktan donabilir. Tabi eldivenleri yıkamayı unutmayın. Özellikle sigara içenler sık sık eldiven yıkamalıdır. Kaşe kabanlar oldukça popüler giysilerdir. Bunları satın alabilirsiniz tabi kahverengi renk dışında. Kışın sürekli yağmurlu havada yürüyeceksiniz. Doğal olarak ayakkabınız da ıslanacak işte bu nedenle su geçirmez ayakkabı satın almak çok önemlidir. Bazı ayakkabılar her ne kadar su geçirmez dese de su geçirebilmektedir. Bu nedenle çok dikkatli davranmak gerekir.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉