• PAYLAŞ

Mükemmeliyetçi Giyim Tarzı Nasıl Yapılır?

  • 22/05/2017 - 21:00
  • 0 Yorum
  • 573 görüntüleme

Giyimde her insanın kendine göre bir tarzı vardır. Bu tarzların oluşmasında insanların mizaçlarının önemli bir etkisi vardır. Her insanın benliği giyiminin de şekillenmesinde önemli bir etki göstermektedir. Daha rahat bir yapıya sahip olan kişiler daha rahat kıyafetleri tercih ederken her şeyin kurala uygun olmasını isteyen ve düzeni tercih eden insanlar ise giyimlerinde mükemmeliyetçi olmak önemlidir. Seçtikleri kıyafetler ne olursa olsun her zaman en güzelini ve uyumlu olanları tercih etme konusunda dikkat ederler. Tabi bu giyim tarzına sahip olmak ve uygulamak için harika bir moda bilgisine sahip olmanız gerekiyor.

Bunun yanında mükemmeliyetçi giyim tarzı her durumda temiz ve düzenli giyinmeyi de beraberinde getirmektedir. Sürekli olarak düzenli olmayı tercih ederler ve tüm kıyafetlerin ütülü olması onlar açısından çok önemidir. Giydikleri bir tişört olsa dahi çok dikkatli hareket ederler ve onunda ütülü olmasına özen gösterirler. Hiçbir zaman aykırı bir şekilde giyinmeyi tercih etmezler. Genel olarak giyim tarzlardan klasik kesimleri tercih etmeye odaklanırlar. Dolaplarında genelde kesin hatlara sahip ve keskin bir görünüm kazandıran kıyafetler daha çok bulunmaktadır. Spor bir tarzı benimseler dahi ellerinden geldiği kadar ütülü olmasına dikkat ederler. Bu nasıl mümkün olabilir ki diyorsanız bir kez onları spor kıyafetlerle görmeniz yeterli olacaktır. Amaçları her zaman sade, asil ve şık olmaktır.

Jilet Gibi Giyinmek

Bu tarza sahip olan kişilere genelde halkımız arasında jilet gibi giyinen insanlar ismi verilmektedir. Bazen bizlerde düğünlere ve davetlere katılırken bu tarzın içine gireriz ancak uzun süre bu şekilde durduktan sonra sıkıldığımız için bu tarzdan vazgeçmeyi tercih ederiz. O nedenle bu tarz tamamen kişilikle alakalı bir durumdur diyebiliriz. Eğer kişiliğiniz de düzenli olmak ve her şeyin mükemmel olmasını isteme durumu yoksa bu tarza sahip olmakta çok büyük zorluk çekersiniz. Bu tarzı benimseyen insanlarda renkli kıyafetleri neredeyse hiç göremezsiniz. Daha çok koyu renkleri tercih ederler ve alışverişe çıktıklarında genelde bu renge sahip kıyafetlere odaklanmaya çalışırlar.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉