• PAYLAŞ

Olgun Erkekler Nasıl Giyinmelidir?

  • 14/02/2017 - 14:01
  • 0 Yorum
  • 1200 görüntüleme

Olgun Erkekler Nasıl Giyinmelidir?

Orta yaşı geçen ve artık yaşlılar sınıfına girmeye aday olan erkekler için bu dönem biraz sıkıntılıdır. Çünkü artık eski güçleri yoktur. Ve kırışık sura hatları ve göbekleri ile amca sınıfına girmiş olurlar. Ancak bu şekilde yaşamak zorunda değiller. Bu aslında onların tercih ettikleri yaşam tarzıdır. Öncelikle bir spor salonuna giderek sağlıklı ve fit görünümlerini geri kazanmaları lazım. Ardından kolay adımlar ile birlikte eski görüntülerinden daha karizmatik ve şık bir yönteme sahip olabilirler. Aslında olgun olarak kabul edilen erkekler görünümleri ile gençlerin bir adım önüne geçebilirler. Çünkü hiçbir gençte olmayan kırlaşmış saçları ve sakallara sahiptir. Sadece onları doğru kullanmaları gerekiyor.

Olgun Erkekler için giyim tavsiyeleri

Spor salonuna giderek eski fit görüntünüze sahip olduktan sonra dişlerinize ve saçlarınıza da önem vermelisiniz. Temiz dişler ve kırlaşmış saçlar sizin en büyük avantajınız olacaktır. Kesinlikle saçlarınızı boyatmayın. Unutmayın doğallık her durumda daha çekici bir görünüm sağlar. Kır saçlar size ayrı bir karizma kazandıracaktır o nedenle bunları kendinize sorun etmekten vazgeçin.

Öncelikle yaşınıza uygun kıyafetler tercih etmeye çalışın. Renkli kıyafetlerden uzak durun. Bazı olgun erkekler genç bir görünüm kazanacaklarını düşünerek renkli kıyafetlere yöneliyor. Bu yanlış bir tercihtir. Ancak farklı renkleri aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz. Örneğin içi turuncu olan bir saat kullanabilirsiniz. Ya da turuncu kayışa sahip olan bir saati tercih edebiliriz.

Bu yılın modası olan kıvrık paracı pantolonları Oxford tarz olarak kabul edilen ayakkabılar ile birlikte kullanabilirsiniz. Ayakkabınızın içerisinde sakın çorap giymeyin. Yazlık giyim içinse V yaka bir tişört’ün üzerine Blazer bir ceket tercih edebilirsiniz. Yada ceketten vazgeçerek bir şort ile bu ikiliyi kullanabilirsiniz. Söylediğimiz gibi ilk yapmanız gereken kendinizi nasıl gördüğünüzdür. Kendisini yaşlı görenler için yapılabilecek bir şey yoktur. Ancak hala kendini genç hissedenler için birçok farklı yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden kendinize uygun olanı tercih ederek doğru giyim tarzına sahip olabilirsiniz. Bu da size çok fit ve şık bir görünüm sağlayacaktır.

[Toplam:2    Ortalama:3/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉