• PAYLAŞ

Parti Elbisesi Nasıl Giyilir?

  • 02/10/2016 - 14:20
  • 0 Yorum
  • 970 görüntüleme

Parti Elbisesi Nasıl Giyilir?

Sürekli çalışarak bu hayat bitmez. İnsanların bazen deşarj olmaları gerekiyor. Bunun içinde sene de birkaç sefer olabilen partilerin mutlaka yapılması gerekiyor. Bu partilerde çılgınca eğlenmek ve bir gün olsa dahi hem işimizi hem de sorunlarımızı geride bırakmak isteyebilme hakkımız var. Bu gecelere katılırken giymeniz gereken kıyafetlerde çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü partilerin sonunun ne şekilde biteceğini partiyi düzenleyen kişiler bile tahmin edemez. Özellikle alkolün bol olduğu, yüksek ses müzikli partilerin sonu tam bir muammadır. Neyse, o kısım bizleri ilgilendirmiyor. Bizi ilgilendiren kısım partilerde giyeceğiniz kıyafetleri tercih ederken dikkat etmeniz gerekenler.

Amacınız rahat olmak olduğu için fazla resmi elbiselerden tercih etmemelisiniz. Hem güzel hem de rahat bir görüntü elde etmek için tek omuzlu parti elbiselerinden yana tercihini kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Asimetrik kesime sahip ve kol boyları birbirinden farklı elbiseler size değişik bir hava kazandıracaktır.

parti-elbisesi-nasil-giyilir-1

Parti elbise denildiğinde herkesin altına klasikler arasına girmeyi başaran siyah mini elbiseler gelmektedir. Bu elbiseler sizin hem şık bir görüntü elde etmenizi hem de rahat hareket etmenize yardımcı olmaktadır. Ayakkabı tercihinizi topuklu ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz. Çanta ve ayakkabı renklerinizi elbiseniz ile zıt renklere göre tercih etmeniz doğru olacaktır.

Farklı elbiseler denemek istiyorsanız tercihinizi straplez ve korse elbiselerden yana kullanabilirsiniz. Bu size güzel bir görünüm kazandıracaktır. Özellikle straplez elbiseler partiler için ayrı bir renk elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu elbiseleri uzun etek boyu olacak şekilde tercih etmenizde fayda görüyoruz.

Partiler genellikle birçok çılgınlığa ev sahipliği yapar. Cesur olmak istiyorsanız mini eteklerden yana ya da dekolteli elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bunun için moda dünyasında çok sayıda kıyafet bulunuyor. Kendinizi ifade etmenize yarayarak ve güzel bir görünüm elde etmenize imkan tanıyacak elbiseleri tercih etmelisiniz. Risk almayı sevenler için mini etekler doğru kıyafetlerdir. Eğer fazla risk almak istemiyorsanız ama gene de mini etek giymek istiyorsanız bunun için üst tarafta söylediğimiz klasik siyah mini elbiselerden tercih ederek partiye katılabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉