• PAYLAŞ

Payetli Etek Nasıl Kombin Edilir ?

  • 16/07/2016 - 15:59
  • 0 Yorum
  • 1812 görüntüleme

Gösterişli görünmeyi seven kadınlar için ideal bir parça olan payetli etek, artık yalnızca partilerde değil, günlük hayatta da karşımıza çıkıyor. Moda dergilerini karıştırırken karşımıza bu eteklerin de yer aldığı günlük kombinler çıkıyor. Şık ve abiye tarzı ile günlük yorumda kullanabileceğiniz payetli etekler için tercih edebileceğiniz kombinleri bu yazımızda listeledik…

payetli-etek-nasıl-kombın-edilir indir (11)

Kot Gömlek İle

Gündüz arkadaşlarınızla buluşmaya mı gideceksiniz? O zaman önerimiz payetli mini etek ve kot gömlek ikilisi olacak. Birlikte sandığınızdan çok daha uyumlu görüneceklerini garanti ediyoruz. Payetin şıklığını, denimin sportifliği ile buluşturan bu kombini altında stilettolar ya da sandaletler ile tamamlayabilirsiniz. Etek gösterişli olacağından, ayakkabı ve aksesuar seçiminde sadeliği tercih etmenizi öneriyoruz.

Büstiyer İle

Eğlenceli bir partiye katılacaksanız, payetli eteğinizi kullanmanın tam zamanı. Gümüş renkli payetli eteğinizi üzerinde siyah büstiyer ile kombin ederek farklılık yaratabilirsiniz. Büstiyer tercih edecekseniz, etek seçiminde yüksek belli olanları tercih etmenizi öneriyoruz. Böylece dekolte de aşırıya kaçmadan hem eğlenceli hem de şık bir kombin yaratmış olacaksınız.

Şifon Bluz İle

Şifon beyaz bir bluz, bakır tonlarındaki payetli mini eteğinizi kombinlemek için ideal bir seçim. Dilerseniz ofiste, dilerseniz de akşam yemeğine giderken tercih edebileceğiniz bu kombin, beyazın sadeliğini payetin şatafatı ile buluşturuyor. Payet gibi cesur seçimler yaparken, diğer parçalarda sadeleşmeniz oldukça önemli. Her parçanın star olmaması gerekiyor. Bu tip kombinlerde star parçanın payetli eteğiniz olduğunu unutmayın.

Tişört ile

Gümüş, gri tonlarında payetli bir eteğiniz varsa, onu tamamlamak için üzerinde yine gri tonlarında basic tişört tercih edebilirsiniz. Böylece payetin şıklığını günlük stilinize uyarlamış olacaksınız. Siyah sandalet ve siyah güneş gözlüğü bu ikiliyi tamamlamak için ideal aksesuarlar.

Baskılı Bluz İle

Üzerinde baskısı olan bir tişörtünüz varsa, onu tamamlamak için midi boy payetli bir etek tercih edebilirsiniz. Üzerinde tercih edeceğiniz bluzun sportif olması sizi şaşırtmasın, bu ikiliyi birlikte kullanmak son dönemde oldukça trend.

Gömlek İle

Kot gömleğin dışında beyaz, siyah gibi klasik renklerde gömlekleri de yine payetli etek kombini için kullanabilirsiniz. Özellikle ofis şıklığı yaratmak için beyaz gömleğinizi, alında mini bir payetli etek tercih edebilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:1/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉