• PAYLAŞ

Romantik Akşam Yemeğinde Ne Giyilir?

  • 12/04/2017 - 19:42
  • 0 Yorum
  • 1038 görüntüleme

Romantik Akşam Yemeğinde Ne Giyilir?

Eşiniz ya da sevgiliniz size akşama çok romantik bir yemek istediğini söyledi diyelim. İçinizde az da ola bir heyecan oluşacaktır. Ayrıca mutlu olacağınıza eminiz. Ama aklınıza gelecek ilk soru bu akşam yemeğinde ne giyeceğiniz olacaktır. Kafanızın içinde birçok soru bir biri ardına belirlemeye başlayacaktır. Öncelikle gideceğiniz mekanı öğrenmenizde fayda var. Giyeceğiniz elbisenin buna uygun olması gerekiyor. Ardından eşinizin ya da erkek arkadaşınızın ne giyeceğini de öğrenmelisiniz. Bunlarla birlikte seçeneğiniz kıyafet daha kolay ortaya çıkacaktır. Ancak ne olursa olsun güçlü bir kadın her durumunda zarif ve çekici bir şekilde giyinmek zorunda olduğun unutmayın.

Amacınız prenses gibi olmak ve sadece onun olduğunuzu kendisine hissettirmek olmalıdır. Dışarıdan bakan gözler sizi çekiciliğiniz ile değil de yanınızda ki ile uyumunuz için taktir etmelidir. Çünkü yanlış tercih edilen bazı elbiseler dışarıdan yanlış anlaşılmaya neden olabilir.

Nereye Gideceksiniz?

Elbise seçiminizde en önemli soruların başında bu gelecektir. Deniz kenarında loş ışıkların altında  üstü bir açık lokantaya mı gideceksiniz yoksa yüksek bir noktada şehri ayaklarınızın altına almanıza imkan tanıyan bir restorana gideceğiniz tercihiniz için önemlidir. Bu yemeklerde genelde tercih edilen ve seçilmesi doğru olan tek bir elbise vardır. Siyah elbiseler bu durumların en büyük kurtarıcı olarak kabul edilmektedir. Kısalığı diz hizasında olmalı ve size zarif bir hava katmalıdır.

Eğer dolabınızda bu elbiseden yoksa akşam hazırlık yapmadan bir alışveriş merkezine uğramanızda fayda var. Bu elbisenin üzerine makyaj olarak hafif tonları tercih etmeniz yeterli olacaktır. Dediğimiz gibi çok fazla dikkat etmek yerine saf güzelliğinizi ortaya çıkarmak bu durumlarda daha iyi olacaktır. Basit ve şık takılar ile küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Küçük bir siyah çanta yeterli olacaktır. Ayakkabı tercihinizi ise siyahtan ya da koyu kırmızı renkten yana yapabilirsiniz. Bu kombin ile sevdiğiniz adam tüm gene boyunca gözlerini sizden alamayacaktır. Ve onun kalbini bir kez daha kazanmayı başarabileceksiniz. Umarız beklediğiniz teklifi gece sonunda almayı başarırsınız.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 2.5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉