• PAYLAŞ

Sokak Partisinde Ne Giyilir?

  • 09/04/2017 - 14:23
  • 0 Yorum
  • 679 görüntüleme

Sokak Partisinde Ne Giyilir?

Gençlik yıllarında insanlar birçok çılgınlığa imza atarlar. Hayatlarında belki de bir daha hiç yapmayacakları çılgınlıkları yaparak kendilerine anılar oluşturmaya çalışırlar. Bunlardan birisi de sokak partisine katılmaktır. Açık havada düzenlenen ve sayısız konserin yer aldığı bu organizasyonlara katılmak bazen cesaret istemektedir. Çünkü bu partilere neredeyse profil ayrımı yapmadan herkes katılabilir. Bu tip partilere giderken giyeceğiniz kıyafetlerde önemlidir. Eğer doğru tercihi yaparsanız bu sizin sokak partisi olsa dahi dikkat çekmenize yardımcı olur. Aynı zamanda partide rahat hareket etmenize de yardımcı olur. Sokak partisinde ne giyilir sorusuna sizler için açıklamalı olarak cevap vermeye çalışacağız.

Sokak Partisinde Giyimde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle sokak partisinde ne giyeceğinizi karar vermeden hava durumunu kontrol etmeniz gerekiyor. Yağmur ya da rüzgarlı bir hava olacaksa ona göre tercih etmelisiniz. Tiril tiril kıyafetler giyip soğukta ıslanmaktan korkmuyorsanız bu sizin tercihiniz olacaktır.

İkinci nokta ise sürekli ayakta duracağınız gerçeğidir. Evet çimlerin ya da kaldırımların üzerine oturabilirsiniz ancak bu sizin kıyafetlerinizin kirlenmesine neden olabilir. O nedenle tercih edeceğiniz ayakkabının rahat olmasına dikkat etmelisiniz. Topuklu ayakkabılar size farklı bir hava katar ancak uzun süre üzerinde durmak ayaklarınızın çok fena bir şekilde ağrımasına neden olur. Eğer havada yağış varsa ayakkabı tercihinizi ona göre yapmanızda fayda var.

Sokak partilerde gece önemli bir davete gideceğiniz kıyafetlerle gidemezsiniz. Gitseniz de bu sizin lehinize değil aleyhinize bir durum teşkil edecektir. Çünkü kıyafetin içerisinde rahat hareket edemeyeceğiniz için büyük zorluklar yaşarsınız. Güzel görünmek ve rahat hareket etmek istiyorsanız içerisinde rahat hareket edeceğiniz kıyafetlerden yana tercih yapmalısınız.

Bir kombin önerisinde bulunalım. Havanın durumuna göre babet ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Ya da günlük spor ayakkabıları da giyebilirsiniz. Bunların üzerinde güzel bir kot ya da Jean pantolon giyebilirsiniz. Bu kombini ince ve rengi size kalmış bir tişört ile tamamlayabilirsiniz. Ne olur ne olmaz diyerek bunun üzerine ince bir hırka ya da ceket ile kombini tamamlayabilirsiniz. Sokak partisi kombinini hazırlamış oldunuz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER : , ,


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉