• PAYLAŞ

ŞORT KOMBİNİ NASIL YAPILIR

  • 13/04/2017 - 16:27
  • 0 Yorum
  • 1014 görüntüleme

ŞORT KOMBİNİ NASIL YAPILIR

Yaz aylarında en çok tercih edilen giyim modelleri arasında yer alan şortlar hem rahat olmak ve hem de tarz görünmek isteyen kadınlar arasında vazgeçilmez bir giyim modelidir. Doğru ve uyumlu kıyafetler ile kombine edildikten sonra şortlarla o yaza damga vuracak bir havaya bürünürsünüz. Yazların vazgeçilmez favorileri arasında yer alan şort modelleri sezonun en gözde moda akımları arasında olmaya devam etmekle birlikte mağaza vitrinlerinde yerini garanti etmiş durumdadır. Şortlar birçok farklı ve çeşitli kumaşlardan üretimi sağlanmakta ve bunlar arasında kot şort, keten şort, deri şort ve desenli şort vb. farklı modellerde kısa ve uzun şortlar bulmak mümkündür. Yaz modası olarak en trend şort kombinleri arasında hit olan parçaları bir arada bu yazımızda görmeniz mümkün olacaktır.

Her sezon olduğu gibi şort kombinleri arasında en çok kot şortlar ön plana çıkmaktadır. Her sezonda şort modelleri olarak kadınların beğeni ile giymiş olduğu şort modelleri olarak kot şort modelleri yer almaktadır. Bu harika şortlar ile gömlek, bluz ve tişört giyerek uyumlu bir kombin oluşturabilir ve muhteşem bir sokak sitili ortaya koyabilirsiniz.

Kot şort ile birlikte rahat hareket etmem kısıtlanmasın diyebilirsiniz ve aynı yönden şıklıktan da vazgeçmek istemeyebilirsiniz. Bu durumda bir blazer ceket ile birlikte bir kombin oluşturabilirsiniz. Koyu renk tonlarındaki bir şort ile düz renk olan basit tarzda bir tişört ve altına da yazlık bir bot tarzı ayakkabı giyerek farklı ve çekici bir tarz oluşturabilirsiniz.

Şort tarzından vazgeçemeyenler adına birçok kombin tarzı bulunmaktadır. Yılın modasına uygun olan geometrik desenlere sahip bir gömleğin altına beyaz renkli bir şort ve altına da spor bir ayakkabı giyerek kombin oluşturabilirsiniz. Son zamanlarda moda tasarımı konusunda bir akım olarak bulunan kot şortlar gömlekler ile birlikte kombin edilerek yaz aylarında moda olarak kot açık renk bir gömlek ile koyu renkteki bir şortu kombin edebilirsiniz. Diliyor iseniz kot şort ve üstüne düz desenli bir tişört ve kot gömlek kombini de yapabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉