• PAYLAŞ

Toprak Renkler Nasıl Kombinlenmelidir?

  • 27/12/2016 - 09:48
  • 0 Yorum
  • 772 görüntüleme

Toprak Renkler Nasıl Kombinlenmelidir?

2017 yılına girmemize çok az bir süre kaldı ve şimdiden moda dünyasında bu yılın en moda renkleri belirlendi diyebiliriz. Özellikle moda alanında ünlü markalar hazırladıkları birçok seride toprak renklerine yer vererek bu yılın renklerini belirlemede önemli bir payları olduğunu görebiliriz. Siyah ve kahverengi renklerinden sıkılanlar için yeni alacakları kıyafetlerde bu renklerden tercih edebileceklerini söyleyebiliriz. Dolabınızda artık bu renkler için yer açmaya şimdiden başlayan. Kış aylarında soğuktan korunmak için alacağınız kazak, mont ve çizmelerde bu renkleri tercih edebilirsiniz. Şimdi bu toprak renk kombileri hakkında bilgi verelim.

Pantolon ve Hırka ile kombin

Toprak renkler özellikle kış aylarında koyu renk giymek isteyenler için farklı bir tarz ortaya çıkarmalarında yardım edecektir. Bluz da daha açık toprak renkler tercih edilirken, pantolon tercihinize griye yakın olarak tercih edebilirsiniz. Bu ikilinin üzerinde beyaz renkte bir hırka tercihi size farklı bir hava katacaktır. Takı ve çanta tercihinizi de gümüş ve kahverengi tonlarında yapabilirsiniz. Sivri topuk ayakkabı size modern bir görünüm kazandıracaktır.

Uzun Kazaklar

Bu kışın sertliğinden korunmak için kazak tercihleriniz toprak renklerinden yana kullanabilirsiniz. Dediğimiz gibi bu renkler size farklı bir görünüm kazandıracaktır. Özellikle de bu renkte ki kazaklar çok dikkat çekici olmasa da şık bir görünüm elde etmenizde size yardım edecektir. Üzerine giyeceğiniz siyah montunuz ve gri pantolonunuz ile hem görünümü tamamlayabilir hem de soğuktan korunabilirsiniz.

Toprak renk elbiseler

Bu renkleri elbise de kullanmak biraz cesaret gerektiriyor. Bunu söylememiz gerekiyor. Bunun nedeni de insanların bu renkleri elbiselerde kullanıma alışkın olmamalarından kaynaklanıyor. Herkesten farklı bir görünüm elde etmek ve dikkat çekmek için toprak renk elbiseler arasında koyu renk olanları tercih edebilirsiniz. Sırt fermuarlı olanları tercih edebileceğiniz gibi düz salaş elbiseleri de tercih edebilirsiniz.

2017 yılı moda akımında toprak renkleri sıklıkla göreceğiz. Kazak, mont, pantolon, etek ya da takı ürünlerde değil ayakkabı, çanta gibi aksesuarlarda da bu renkler bu yılın baskın rengi olacaktır. Şimdiden araştırmalara başlayabilirsiniz.

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉