• PAYLAŞ

Sahte Kürk Nasıl Giyilir?

  • 26/12/2016 - 16:37
  • 0 Yorum
  • 878 görüntüleme

Sahte Kürk Nasıl Giyilir?

Kış aylarında özellikle hayvan severler orijinal kürk giyen insanları sıkı takiplerine alıyorlar. Çünkü o kürkler için binlerce hayvanın katledildiğini biliyorlar. Bu duruma rağmen gerçek kürk giymek istemeseler de kürkten vazgeçemeyenler tercihlerini sahte kürklere çeviriyor. Bu kürkler giyen kişiye hem güzel hem de zengin bir hava katıyor. Ayrıca soğuk kış günlerinde giyenleri soğuktan koruması da artısı olarak dikkat çekiyor. Bu yazıda sahte kürk için giyilebileceklerin neler olduğu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Renkli, siyah ve gri kürkleri giyerken dikkat etmeniz gerekler hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Feminem ve lüks bir görünüm elde etmek istiyorsanız kış aylarında sahte kürkleri tercih edebilirsiniz. Şimdi sahte kürkler arasında tercihleriniz sırasında dikkat etmeniz gerekleri ve onlar arasında ki parçaları sizler ile paylaşacağız.

 

Renkli Sahte Kürk Mantolar

Sahte deyip geçmeyin üzerinize giymeye hazır olana kadar uzun bir süreçten geçiyor. Bu kürkler arasında özellikle renkli olanlar dikkat çekmek isteyenler için çok ideal bir tercih olacaktır. Tek bir renk olarak temin edebileceğiniz gibi birden fazla rengi üzerinde bulunanları da tercih etme şansına sahip olabilirsiniz. Neşeli bir görünüm elde etmek ve kasveti dağıtmak için bunları tercih edebilirsiniz. Hem şıklık için hem de feminemlik için tercih edilebilir.

Gri Sahte Kürk Mantolar

Gri renk sade ve güzel bir görünüm elde etmek isteyenler için sahte kürler arasında tercih edilebilir. Hem güzel olup hem de soğuktan korunmak için kullanışlı birere tercih olacaktır. Kullanan bayanlara asil bir görünüm sağlamasının yanı sıra tüm renkler ile uyum içinde kullanılabilmesi de fark yaratıyor. Bu kürk renginin içerisinde istediğiniz renkte elbiseyi rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Küçük dokunuşlar sizi daha güzel gösterecektir.

Siyah Sahte Kürk Mantolar

Siyah kürk vazgeçilmezler arasındadır. İstediğiniz her zaman kullanabileceğiniz klasik bir parça olarak moda dünyasında kabul edilmektedir. Ve bu mantodan her bayanın gardırobunda mutlaka olmalıdır. Siyahın asilliğinin yanında kürk ile birleşmesi ortaya fantastik bir görüntü çıkması için yeterlidir. Bunları hem manto hem de ceket olarak tercih edebilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:3.5/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉