• PAYLAŞ

Transparan Kıyafetler Nasıl Giyilir?

  • 15/06/2017 - 16:00
  • 0 Yorum
  • 866 görüntüleme

Kadınların özellikle dikkat çekmek için kullandıkları ürünleri temsil etmektedir. Tabi bunu giymek çoğu zaman cesaret gerektirmektedir. Mutlaka magazin haberlerinde ünlülerin giydikleri transparan kıyafetlere rastlamışsınızdır. Tabi bunu doğru şekilde giyme şansınız da var. Eğer doğru şekilde bir kadın transparanı kullanabilirse emin olan olduğundan daha güzel ve seksi bir görünüme sahip olabilir. Ancak yanlış bir şekilde kullanılırsa güzellikten daha çok rüküş bir durumun içerisinde kendisini bulabilir. Tabi transparanın kullanılacağı yerde çok önemlidir. Doğru kullanmak içinse moda bilginizin olması gerekmektedir. Ayrıca fit bir vücuda da sahip olmalısınız. Vücudunuzda daha güzel olan bölgeyi öne çıkarmak istiyorsanız transparan kıyafetler her zaman sizlere yardımcı olacaktır.

Transparan Kıyafetler Nasıl Giyilir?

Bu elbiseler günümüzde gömlek, bluz, etek gibi çok farklı elbiselerde rahatça bulunabiliyor. Tabi dediğimiz gibi bu kıyafetleri doğru şekilde kullanmazsanız bunlar kullanıcılarını rezil bir duruma da sokabilir vezir de edebilir. Örneğin bir bluz ya da gömleği transparan olarak giymeyi tercih ediyorsanız ve içine sütyen giymek istiyorsanız bu sütyenin renginin transparan kıyafet ile aynı renkte olmasına dikkat etmelisiniz. Tabi bu kullanımı tamamen transparan olan bir kıyafette değil desenli transparan kıyafetlerde kullanmanız daha doğru olacaktır.

Eteklerde ise şeffaf maxi etekler yanı uzun etekler tercih edilebilir. Bu eteği transparan bir şekilde kullanmak istiyorsanız içerisinde kesinlikle astar olmamasına dikkat etmelisiniz. Bunun yerine iç kısmını biraz olsun kapatmak istiyorsanız mini bir etek tercih edebilir ya da şort giyebilirsiniz. Bu durumun lehinize olmasına yardımcı olacaktır. Bu kombinin tek renk olmasına gerek olduğunu da unutmayın.

Kıyafetinizin üst kısmı transparan olacaksa altınıza giyeceğiniz etek, pantolon ya da şortun ise daha kalın bir kumaştan olmasına dikkat etmelisiniz. Gömlek giyecekseniz bu gömlekte tüm düğmeleri kapatmak size farklı bir hava kazandıracaktır.

Transparan bluz ya da gömleği bir Blazer ceket ile giyerseniz bu kombini rahatlıkla günlük olarak da kullanabilirsiniz. Daha kapalı bir görünüm içinse transparan kıyafetin altında askısız ve ince bir bluz da giyerek kombin yapabilirsiniz.

[Toplam:3    Ortalama:1.7/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉