• PAYLAŞ

Trençkot Nasıl Giyilir?

  • 17/10/2016 - 22:31
  • 0 Yorum
  • 1219 görüntüleme

Trençkot Nasıl Giyilir?

Yaz arkamızda bıraktık son baharında son günlerini yaşıyoruz. Önümüz kış ancak kış gelmeden soğuklardan korunmak için giyebileceğimiz kıyafetler arasında ilk akla trençkotlar gelir. Hem sonbaharda hem de ilkbaharda trençkot kombin yapabilirsiniz. Bunun için ideal olan parçaları bulmanız gerekiyor. Bu sayede şıklığınızdan ve güzelliğinizden ödün vermeden rahat bir şekilde dışarıya çıkabilirsiniz. Trençkot nasıl giyilir ve Kombinlenir sorularına bu yazımızın içerisinde cevap vermeye çalışacağız. Trençkot hangi mevsimde giyilir sorusuna verilecek cevap bahar olsa da aslında her zaman giyebileceğiniz bir kıyafet olduğunu söyleyebiliriz. Tek yapmanız gereken onunla birlikte giyeceğiniz parçaları bilmeniz gerekiyor.

trenckot-nasil-giyilir

Trençkot Nasıl Kombinlenir

Trençkot giyim genellikle havalar soğuduğunda ve yağmurlu havalarda giyilmektedir. Sizde bu zamanlarda giymek istiyorsanız kombini doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Dolabınızda bulunan trençkotları renklerine göre kolayca vereceğimiz bilgilerin ışığında kombin yapabileceksiniz.

Trençkot giyerek daha uzun gözükmek istiyorsanız daha kısa olan modelleri tercih etmelisiniz. Bu model sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir. Bu modeli daha çok kısa boylu bayanlar için özellikle tavsiye edebiliriz. Ancak geniş kalçalara sahipseniz bu model sizi daha kısa gösterecektir. Bunu da ekleyelim.

Minyon bir tipe sahipseniz ve kısa boyluysanız sizin kurtarıcınız olarak uzun trençkotları tavsiye edebiliriz. Eğer kısa boyluysanız ve uzun bir trençkot giyecekseniz trençkot altına ayakkabı tercihinizi topuklulardan yana kullanmalısınız. Bu modeli daha çok uzun boylu bayanlar için tavsiye edebiliriz. Bu model sizin güzelliğinizle birlikte birleşerek size şık bir görünüm kazandıracaktır.

Trençkot altına ne giyilir merak ediyorsanız size çok sayıda tavsiyemiz olacak.  Bunun için size ilk tavsiyemiz breton bluzlar olacaktır. Bu ikiliyi kırmızı bir ruj ile birleştirerek kendinize seksi bir görünüm kazandırabilirsiniz. Spor bir görünüm kazanmak içinse casual tarzı tercih etmelisiniz. Kot pantolon, trençkot ve gölek üçlüsü size istediğiniz spor görünümün yanı sıra spor bir görünüm kazandıracaktır.

Erkek trençkot nasıl giyilir merak ediyorsanız. Bu kadınlardan daha kolay bir kombin yapabilirsiniz. V yaka bir kazak ve keten pantolon ile giyebileceğiniz gibi daha farklı kombinler de yapabilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉