• PAYLAŞ

Trend Alarmı Veren Derin Yırtmaç

  • 04/06/2017 - 14:14
  • 0 Yorum
  • 736 görüntüleme

Trend alarmı: derin yırtmaç Cannes film festivali geride kaldı. Kırmızı halı ile birlikte karşılanan bir ünlü şıklıkları ve stilleri ile renkli ve modaya uygun bir biçimde yeni bir festivale imza attılar. Fakat öyle bir trend vardı ki kırmızı hali üzerinde diğer ünlülerden daha çok öne çıkmayı başarmasını bildi. Bunlar ise derin yırtmaçlar idi. Bu sezonun yaz aylarında özellikle düğünlerde ilham verecek olan ve önümüzdeki yeni ödül sezonuna oldukça iddialı bir biçimde girerek herkesin üzerinde sıkça görebileceğimiz yeni bir stili kimlerin denediğinden sizlere bahsetmek istiyoruz.

  1. Bella hadid

Cannes film festivali sırasında dekolte tercih etmeyen bir Bella Hadid elbette ki düşünülmezdi. Neredeyse bütün kıyafetlerinden derin yırtmaç tercih etmekte olan Bella Hadid özellikle kumaştan üst kısmı büstiyer şeklinde olan Alexandre Vauthier tasarımı bir elbise ile dikkatleri üzerinde çekmeyi başardı.

  1. Fahriye Evcen

Ünlü oyuncu bir derin yırtmaç ile değil iki derin yırtmaçlı elbise ile birden gayet iddialı bir seçim yaptığını bir kez daha bizlere göstermiş oldu. Fahriye Evcen bu çarpıcı özellikteki elbisesi uygun bir biçimde sade bir makyaj stili tercih etti.

  1. Irina Shayk

Doğumunu gerçekleştirdikten yaklaşık 2 ay sonrasında ilk kez kırmızı halı üzerinde boy gösteren model limon sarısı rengindeki elbisesi ile birlikte çarpıcı bir şekilde dönüşe imza atmış oldu. Göğüs dekolteli ve derin yırtmaçlı elbisesi üzerinde ise Swarovski taşları yer almaktadır.

  1. Marion Cotillard

Fransız oyuncu yalnızca bacak dekoltesi ile değil aynı zamanda derin göğüs dekoltesi ile birlikte iddialı bir kırmızı halı stilini ortaya çıkarmayı başardı. Işıltı elbisesi ise Armani imzası taşımaktaydı.

  1. Hailey Baldwin

Baldwin derin yırtmaçlı trendi en sade hali ile birlikte kullananlar arasında yer almaktaydı. Yalnızca bacak dekoltesini tercih etmekte olan model göğüs kısmına ise straplez tarzında bir beyaz elbise tercih etmişti.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉