• PAYLAŞ

Uzun Boylu Kadınlar İçin Giyim Tavsiyeleri Nelerdir?

 • 13/03/2017 - 18:39
 • 0 Yorum
 • 1719 görüntüleme

Uzun Boylu Kadınlar İçin Giyim Tavsiyeleri Nelerdir?

Uzun boylu olmak çoğu zaman sıkıntıya girmenize neden olsa da genel de insanlar tarafından beğenilen vücut yapıları ile dikkat çekeler. Kolay bir şekilde kilo almazlar, giydikleri her kıyafet üzerlerine yakışır gibi çok fazla detay sayabiliriz. Tabi onlar için olumsuzluklar mutlaka vardır. Özellikle öyle herkesin kabul ettiği giyim konusunda o kadar rahat değillerdir. Ya da bazı tercihleri yapmakta genelde çekiniyorlar. Şimdi uzun boylu kadınların belki de hayatlarını kurtaracak tavsiyelere başlayacağınız. Amacımız bu avantajlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmaktır.

Giyim Tavsiyeleri

 1. Uzun boylu bayanlar genelde topuklu giymekten çekinirler. Aslında eğer giymek istemeleri doğaldır ve onları daha güzel gösterecektir. O nedenle çekinmek yerine giymeli ve bunun avantajından yararlanmalılardır.
 2. Uzun boylu bayanlar için genelde istedikleri bedeni bulmak zor olabiliyor. Bu noktada yapmaları gereken alacağınız elbiseyi birkaç beden almak çözüm olacaktır. Çünkü giydiğinizde bedeni size olmadığı için kıyafet aşağıya doğru uzayacaktır.
 3. Gene de bu durumdan memnun değilseniz yapmanız gereken aldığınız elbiseler ile birlikte kullanabileceğiniz etek uzatıcılar ile tanışmak olacaktır. Giyim konusunda bir devrim oluşturmanıza yardımcı olacaklardır.
 4. Boyunuzu bir dezavantaj olarak görmeyin. Gözünüzü karartın ve istediğiniz her şeyi giymekten geri kalmayın. Bu sizi daha cesur ve özgür bir kadın yapacaktır.
 5. Uzun boylu olmak birçok kişi tarafından kıskanılır. Uzun boylu olum hem de zarif bir görünmek istiyorsanız belinizi ince bir kemer takmanız yeterli olacaktır.
 6. Bacaklarınıza birçok kadının imrenmesini istiyorsanız yapmanız gereken kısa kotları tercih etmek olacaktır. Onlar sizin dostunuzdur.
 7. Ve uzun boylu kadınların en önemli yardımcısı uzun belli kıyafetlerdir. Kotlar ve etekler uzun belli olduğunda sizi hem daha havalı gösterecektir hem de daha uzun gösterecektir.
 8. Boyunuza uygun pantolon bulmakta zorluk yaşıyorsanız yapmanız gereken dar pantolonlara yönelmek olacaktır. Kıvırması da kolay olacağı için güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır.
 9. Ne olursun olsun her zaman kıyafet tercihinizi size iyi gelen kıyafetlerden giyin. Bu sizi hem güzel gösterecektir hem de mutlu bir insan haline getirecektir.
Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 2]
 • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉