• PAYLAŞ

Vücut Tipinine uygun jean pantolon nasıl tercih edilir?

  • 17/01/2017 - 09:03
  • 0 Yorum
  • 949 görüntüleme

Vücut Tipinine uygun jean pantolon nasıl tercih edilir?

Giyim sektörü içerisinde çok sayıda Jean modeli bulunuyor. Bu modeller arasında doğru tercihi yapmakta genelde zorluk yaşayabiliyoruz. Skinny, İspanyol paça, boyfriend ve düz kesim Jean pantolonlar arasında kendinize uygun seçimi yapabilmeniz için vücut tipinizi çok iyi bilmeniz gerekiyor. Bu sayede kendinize uygun Jean pantolonu tercih etmekte zorluk yaşamazsınız. Örneğin vücut tipinize İspanyol paça olarak tabir edilen Jean uygun değilse ve siz onu tercih ederseniz yanlış bir tercih yapmış olursunuz. Yazımızın içerisinde hangi vücut tipine hangi Jean pantolonun uygun olduğunu kısaca sizlere anlatmaya çalışacağız. Bu sayede sizde doğru tercihi yapabileceksiniz.

Kum saati olarak isimlendirilen bir vücut tipine sahipseniz tercihiniz yüksel bel jeanlerden yana kullanmak olmalıdır. Bu vücut tipine en dikkat çeken yer bel kısmıdır. Bu pantolon tercihi de tüm dikkatlerin oraya odaklanmasında size yardımcı olacaktır.

Boyfriend Jean giymek isteyen bayanların düz bacaklara ve dar olarak tabir edilen bir kalçaya sahip olmaları gerekiyor. Giyeceğiniz Jean paçalarınızı katlayarak, bir kemer kullanarak ve açık renkli bir tişört kullanarak kendinize rahat bir hava kazandırabilirsiniz.

Ayrıca sadece yukarıda ki bedene sahip olmanız gerekmiyor. Aynı zamanda dolgun ve kıvrımlı vücut hatlarına sahip payanlarda İspanyol paça jeanleri tercih edebilir. Çünkü İspanyol paçaya sahip pantolonlar kalçaların daha düzgün ve kıvrımlı bir şekilde görünmesine yardım eder. Aynı zamanda bel kısmının ince göstermesinde size yardımcı olacaktır. Ayrıca bu pantolon altına topuklu giydiğiniz anda elde ettiğiniz görüntüye siz dahi inanamayabilirsiniz.

Minyon bir vücut tipine sahipseniz giymeniz gereken pantolonlar bol paça olmalıdır. Paçası kısa kesilen bu pantolonların bu vücut tipine sahip bayanlarda çok güzel durduğunu söylememiz gerekiyor. Armut vücut tipine sahip bayanlarda bu pantolonları tercih edebilir. Aynı zamanda İspanyol paçaları da tercih edebilirsiniz. Bu pantolon tercihinizde renk tercihi olarak siyah ve lacivert olmalıdır.

Uzun bir boya ve ince bacaklara sahipseniz tercihinizi kısa ve bol jeanlerden yana kullanmanız gerekiyor. Bu uzun bacaklarınızı gizlemeniz yerine avantajlı bir şekilde kullanmanıza yardım edecektir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉