• PAYLAŞ

Yaz alışverişi nasıl yapılır?

  • 15/08/2016 - 16:41
  • 0 Yorum
  • 871 görüntüleme

Yaz geldi geçiyor. Bu zamana kadar az çok alışverişinizi yapanlar olduğu gibi hala yaz alışverişlerini yapmayanlarda vardır. Bu yazımızı şimdiye kadar yaz alışverişi yapmayan bayanlara fikir vermek amacı ile yazıyoruz. Vereceğimiz bilgiler ile alışverişe çıkmaları onlar için daha avantajlı sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Modayı yakından takip edenler az çok vereceğimiz bilgileri öğrenmiştir. Bu bilgiler bu yazın moda trendlerinin ne olduğu ve ne tarz ürünler almanız gerektiği hakkında size yardımcı olacaktır. Bu yazın trend detayları ile yazımıza başlayalım.

Bu yıl bohem tarzı olarak isimlendirilen elbiseler çok modadır. Özellikle etnik ve floral tarzında ki elbiseler sıcak yaz günlerinde ve plajlarda en çok tercih edilen elbiselerdir. Bu yıl kayık yaka olarak isimlendirilen yaka şekli çok modadır. Yani bu yaz boyunca omuzlarınızı göstermeye hazır olmalısınız. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da dantel işlemeli romantik tarza sahip elbiseler çok modadır. Bu yazın tadını sonuna kadar yaşamak istiyorsanız dolabınızda mutlaka bulunması gerekiyor. Plili elbiseler de çok eskilerden bu tarafa yaz modasının kalbinde bulunmaya devam ediyor. Bu tarz elbiseler almaya özen gösterin.

yaz alışverişi nasıl yapılır

Çok sayıda ünlü marka bu yılda vitrinlerinde transparan ve şeffaf elbiseler bulunduruyor. Vitrinlerde bunları gördüğünüz de şaşırmayın. Bu yılın en çok göreceğiniz desenleri çizgili kumaşlarla yapılmış elbiseler, pantolonlar olacaktır. Yazın bayanlar sportif giyinmeyi daha çok tercih ediyorlar. Bu tarz giyinmek isteyenler file bluzlar, büstiyerleri almaya özen göstermeliler. Yaz sıcağında özel bir yere davet edildiyseniz giyeceğiniz elbise mutlaka süet tarza yakın elbiseler almalılar. Süet çoraplar, elbiseler, ceketler ve yelekler yazın şehirde giyebileceğiniz elbiselerin ilk sırasında yer alıyor.

Bu yaz modasını yakından takip ederek alışverişe çıkmak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz bilgiler sizin için yeterli olacaktır. Daha spesifik bilgiler ile kendi yaz tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Bu detaylara dikkat etmeyi unutmadan bunu yaptığınızda ortaya güzel kombinler çıkacaktır. Moda her yıl ufak değişiklikler yaparak devam etmek demektir. Eski kıyafetlerinizin arasında bunları da ekleyerek kendi tarzınızı belirleyebilirsiniz. Şimdiden yaz alışverişine çıkacaklara kolay gelsin diliyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉