• PAYLAŞ

Yaz Modası: Plaj Elbiseleri

  • 20/06/2016 - 22:26
  • 0 Yorum
  • 708 görüntüleme

2016 yazın da sokağın plaja taştığı, sıcaklığın iyice hissedildiği  günlerdeyiz. Denizde serinlediğimiz, kumlara serildiğimiz bu günler rahatlığın maksimum yaşandığı huzur ve stresten uzak saatler sunuyor.

Rahatlık ise sadece huzurlu ve stressiz saatlerden ibaret değil rahatlığı üstümüze giydiklerimizle de sağlayabiliriz. 2016 yazı çok rahat edeceğimiz bir yaz olacak. Plaj elbiseleri bu sene sanki rahatlık sevenlere özel olarak tasarlanmış. Plajda ne giysem sorusunun cevabı   rahatlıkla noktalanıyor. Bu sene rahatlık plajları da ele geçirerek hem dağınık, hem umursamaz hem de oldukça akıl çelen elbiselerle karşımıza çıkıyor .2016’da yazı ;  sokakta, plajda, gündüzde ve gecede tek parçayla geçirmemize olanak sağlıyor.

2016 Yazının Plaj modelleri ;

Sade ve Nakışlıe

Plaj modasında bohem motifleri elbiseleri sarmış durum da sadeliğin sanatla buluşması diyebiliriz. İsterseniz yerleri süpüren uzunlukta bir elbiseyi üzerinize giyin, ister omuzlarınızı açıkta bırakın, ama mutlaka nakışı   kombinelerinizde bulundurun.

Kaftan2016-plaj-modasi-kaftan-bluzlar

Uzun zamandan beri kullanılan ve büyük beğeni gören kaftan bu güne kadar kendini plajlarda göstermemişti. 2016 plajlarda kaftan modası esecek rahatlık ve şıklık bir arada olacak. Gece gündüz demeden yazın tadını çıkaracağınız kaftanlarla pek fazla terlemeyeceksiniz.

Püsküllü Yaz

2016 yazında plaj elbiselerinde püskül  vazgeçilmezler arasında olacak. beyaz-tulden-puskullu-plaj-tunigi-1Birbirinden güzel renkler ve güzel kumaşlar püskülle kendini tamamlamış olacak.

Etnik 

Bu yaz plajlarda etnik desenli uzun elbiseleri görmeye devam edeceğiz. Yazın muhteşem renkleriyle bezenmiş etnik desenli boyfrend gömleklerle de karşımıza çıkacak modeller yaz boyunca plajlarda olacak.

Hasırbolsadepalha2

Hasır modası her yaz olduğu gibi bu yazın da modası. Hasır çantalar, hasır şapkalar sıklıkla karşımıza çıkacak modeller arasında.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉