• PAYLAŞ

Yaz Tatilinde Kullanabileceğiniz Kombin Tavsiyeleri

  • 24/05/2017 - 21:00
  • 0 Yorum
  • 600 görüntüleme

Yaz ayının içine girme konusunda sıkıntılar yaşadığımız şu günlerde gelecekte mutlaka içerisinde bulunacağımız güneşli günlerde giyebileceğiniz basit kombinler hayatınızı kurtaracaktır. Bu yazımızda sizlere 2017 yılında moda olacak kombin önerileri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu sayede şimdiden yaz boyunca giyebileceğiniz kıyafetleri hazırlamış olursunuz. Size en önemli tavsiyemiz bunlardan birkaç tanesini dolabınızda şimdiden hazır hale getirebilirsiniz. Biliyoruz havalar gerektiği kadar ısınmadı ancak bir ay içerisinde yüksek sıcaklarla ilgili haberler televizyonlarda dönmeye başlayacaktır. Bu durumlarda giyim konusunda ne giysem acaba diye düşünmektense şimdiden hazırlık yapmanız sizin için bir avantaj olacaktır. Alacaklarınız konusunda alt tarafta bulunan tavsiyelerimizi dikkate almanızda fayda var.

Yaz Modası

Bu senenin moda renkleri mavi ve beyazla hazırlanan kıyafetlerdir. Alacağınız kıyafetlerde bu renklerin katıldığı kıyafetlere yönelmeye dikkat etmenizde fayda var. Bu elbisenin altında ise etek yerine kot şort giyebilirsiniz. Topuklu yerine ise beyaz bir spor ayakkabı almanızı tavsiye ederiz.

Yaz ayları demek festivaller demektir. Buralarda katılacağınız konserlere gitmek için elbiseleriniz arasında mutlaka kısa tulumları bulundurun. Çok sayıda farkı renkten hazırlanan ve cıvıl cıvıl görüntüsü ile sizi bekleyen tulumları giymek sizi de mutlu edecektir. Bu elbiseyi şık ve zarif aksesuarlarla destekleyebilirsiniz.

Yaz aylarında kort şort giymeden olmaz diyenler için de harika bir kombin önerimiz var. Kot şortunuzun üzerinde nude renklere sahip olan bir bluz ile kombinleyebilirsiniz. Eğer festivale gidecekseniz saçlarınızın arasında bir çiçek taç eklemek farkınızı ortaya çıkarma konusunda size yardımcı olacaktır.

Rahatlıkları ve güzellikleri ile her zaman ön planda olan maxi elbiseler bu yazında favori kıyafetleri arasında olacaktır. Bu elbiseler üzerinde ki çiçek desenleri sizi daha zarif ve güzel bir görüntüye kazandıracaktır. Ayakkabı tercihi olarak ise stilettolarınızı giyebilir ya da dolgu topuk ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Hem tarz sahibi olmak hem de rahat bir görüntüye kavuşmak istiyorsanız yırtık Jean pantolonlar sizin hayatınızı kurtaracaktır. Yırtık bir Jean üzerine giyeceğiniz salaş bir beyaz tişört ortaya harika bir görüntü çıkaracaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER : ,


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉