• PAYLAŞ

Yırtık Kot Kombini Nasıl yapılır?

  • 19/10/2016 - 13:02
  • 0 Yorum
  • 1159 görüntüleme

Yırtık Kot Kombini Nasıl yapılır?

Son yıllarda giderek artan bir ilgi artışı yaşanan yırtık kot kombini nasıl yapılır konusunu sizler için araştırdık. Bu konuda aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarına rahatça ulaşabileceksiniz. Yırtık kotlar genellikle rahat oldukları için tercih edilmektedir. Ancak doğru kombin tercihleri ile giyilmesi ile birlikte şık bir görünüm elde etmenize de yardımcı olacaktır. Bu konuda son yılların en çok tercih edilen kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Rahat bir kıyafet olması nedeniyle sizlerde kolayca kendi kombinizi yapabilirsiniz. Ancak yazımızda alacağınız temel bilgiler ile daha şık kombinler yapabilirsiniz. Bu kotlar geçmişte genellikle rockçı olarak tanımlanan insanlar ve asi takılan kızlar tarafından tercih edilirken günümüzde normal bir giyim eşyası olarak tercih ediliyor. Örneğin dar yırtık kot kombinleri yapmak istiyorsanız size tavsiyemiz sivri topuklu ayakkabıları mutlaka kullanmalısınız. İsterseniz şık bir kombin yapmak için stilettoları tercih edebiliriz. Bu tercih gece dışarı çıkarken giyebileceğiniz yırtık kotlarda size yardımcı olacaktır. Bu birlikteliği sonbaharda giymek istiyorsanız üst kıyafetlerinizle giymek için güzel bir ceket tercihi yapabilirsiniz.

yirtik-kot-kombini-1

Yaz ayları tam olarak bitmeden yırtık pantolon modelleri arasından tercih yapmak istiyorsanız size güzel bir tavsiyede bulunmak istiyoruz. Romantik bir görünüm elde etmek istiyorsanız düşük omuzlu bluzları tercih ederek kombine başlayalım. Arından yırtık kot kombini ekleyelim ve ardından babet bir ayakkabı ile sokak tarzına yakın bir stil elde edebilirsiniz.

Bol kot yırtık pantolonlarla kombinde yapabilirsiniz. Yırtık pantolon modelleri arasında bunlar çok yer almasa da güzel bir tarz yaratmak için kullanılabilir. Bu pantonlonları bez ayakkabılar ve salaş tişörtler ile birlikte şık ve rahat bir şekilde giyebilirsiniz.

Kot kombinleri bayan tarafından yapılacaksa daha rahat bir şekilde hareket edilebilir. Bu tamamen sizin hayal dünyanıza kalacaktır. Yırtık kot modelleri erkek ya da yırtık kot modelleri bayan tarafından uygulanması çok da fark etmiyor. Sizi ifade edecek ve rahatça hareket etmenize yardımcı olacak tüm kombinleri kolayca uygulayabilirsiniz. Bu pantolonların modasının yıllarca geçmeyeceğiniz söyleyelim yapacağınız kombinleri uzun yıllar giyeceğinizi unutmayarak hareket etmeyi unutmamalısınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉