• PAYLAŞ

Zayıf Gösteren Renkler Nelerdir?

  • 17/05/2017 - 21:00
  • 0 Yorum
  • 602 görüntüleme

Kadınların en büyük sorunların başında fazla kiloları gelmektedir. Çok fit bir vücuda sahip olduğunu düşünsek de aslında kadınların her zaman fazla kiloları olduğu düşüncesine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan kurtulmak için tüm hayatları boyunca çok sayıda farklı diyetleri denerler. Ancak bir türlü bunlardan kurtulamadıkları için giyimleri esnasında daha çok kilolarını gizleyen elbiselere yönelmeye çalışırlar. Bu durumlardan kurtulmak tercih ettikleri elbiseler kadar giydikleri elbiselerin renkleri de önemlidir. O nedenle elbise giyerken renklere dikkat etmeye çalışırlar. Bu yazıda sizlere zayıf görünmenize yardımı olacak kıyafetler hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Doğru tercihler sizi daha zayıf görünmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Şimdi bunlara bakalım.

Zayıf Görünmenize Yardımcı Olacak Renkler

Zayıf gösterme konusunda herkes tarafından bilinen en bilinen renk siyahtır. O nedenle elbise alırken siyah renkte olanlara karşı daha ilgili olmamız doğaldır. Tüm parçaların siyah olmasına gerek yoktur. Siyah renkli kıyafetleri diğer renkler ile doğru şekilde kombinlemek de bu konuda bizlere yardımcı olacaktır. Bunun için size tavsiyemiz siyah ile beyazı elbiselerde kullanmanız olacaktır. Gerçekten doğru giyim kombini oluşturulduğun da bu renkler insanları olduklarından daha zayıf gösterecektir. Renkler kadar renklerin elbise üzerinde ki duruşları da önemlidir. Siyah beyaz hatlara sahip bir gömlekte çizgilerin enlemesine değil de boylamasına olması da sizi olduğundan uzun gösterecektir. Bu da zayıf görünme tüyolarından birisidir.

Ancak zayıf bir görünüme sahip olmak için size faydası olacak renkler sadece siyah ve beyaz renkler değildir. Bunların yanında deniz mavisi, marcanla ve bej renkleri de size yardımcı olabilir. Bu iki ana rengin dışında farklı renkler arıyorsanız bunları tercih edebilirsiniz. Kahverenginin ara tonları da zayıf görünmek için tercih edilebilir. Bu tonlara sahip elbiseler özellikle beyaz renge sahip takılarla kombinlendiğinde ortaya fazla kiloların gizlenmesi sonucu çıkacaktır. Siyah rengi tercih etmeyecekler için bir başka tavsiyemiz de lacivert olacaktır.

Hem kahverengi hem de lacivertin ara tonları zayıf gösterecek kıyafetler alınırken tercih edilebilir. Çok tercih edilmese de kırmızı da doğru kullanıldığında giyen kadını zayıf gösterebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉