• PAYLAŞ

Zayıf Gösteren Saç Modeli Nasıl Yapılır?

  • 12/08/2016 - 20:00
  • 0 Yorum
  • 900 görüntüleme

Yemek yemeyi seven ya da su içse yarayan insanlarda genellikle fazla kilolar olabiliyor. Bunun için sayısız diyet denemesi ya da spor salonlarında geçireceğiniz saatler olacaktır. Ancak fazla kilolardan kurtulmak istediğiniz kadar kolay olmayacaktır. Bunun için yapmanız gereken bu süreç içerisinde sizi zayıf gösterecek detaylara dikkat etmek olacaktır. Bu kilonuzun nerede daha fazla belirgin olduğuna göre değişiklik gösterebilir. Bel ve basen bölgenizde daha fazla kilo belirtisi varsa yapmanız gereken daha bol elbiseler giyme olacaktır. Yüz bölgenizde kilo fazlanız çoksa yapmanız gereken şey saç modelinizi buna göre belirlemek olacaktır.

Bu yazımızda sizlere zayıf görünmenize yardımcı olacak saç modelini anlatmaya çalışacağız. Bu sayede fazla kilolarınız olsa dahi sizi zor duruma düşüremeyecektir. Sıra ile saç modellerini sizlere anlatmaya çalışalım. Bu modellerden birisini tercih ederek 5 kilo daha zayıf görünebilirsiniz.

Yumuşak Dalgalı Saç Modeli

12/12/2012 - Megan Fox - "This Is 40" Los Angeles Premiere - Arrivals - Grauman's Chinese Theater - Hollywood, CA, USA - Keywords:  Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: David Gabber / PRPhotos.com - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1

Ünlü Fransız şarkıcı Lana Del Rey modeli olarak bilinmektedir. Bu modelde saçlarınız gevşek bir şekilde duracak ve uzun dalgalar ile saçlarınızı kullanmanız çok önemli olacaktır. Kilo fazlanızı dikkat çekmesini istemiyorsanız düz saçlardan uzak durmaya dikkat edin.

Asimetrik Saç Kesimi

 

Bu saç tarzında saçların hepsi aynı boyda değil de farklı boylarda kesilmesi ile ortaya çıkmaktadır. Çene ve kulak kısmında olan saçlar uzun ense kısmına doğru kısa olan saç modeli olarak bilinmektedir. Bu tarzı genellikle Rihanna’dan hatırlayabilirsiniz.

Dağınık Kahlullü olan saçlar

daginik-kahkullu-saclar

Bu tarz saçlar yüz kısmının zayıf görünmesine yardımcı olacaktır. Ancak bu net olan kahküller için geçerli değildir. Daha çok salaş duran ve dağınık şekilde alnımızda bulunanlar zayıf görünmemize yardımcı olur.

Saçları yandan ayırmak

saclari-yandan-ayirarak-yuzunuzu-zayif-gosterin

Yüz kısmınız biraz etli olarak görüyorsanız saçlarınızı ortadan ayırmak yerine kenardan ayırmayı denemelisiniz. Ortadan saçlarınızı ayırmak yüzünüzü merkez olarak alacağı için ortaya fazla kilolarınız çıkacaktır. Yandan ayırarak odak noktasını farklı yere alarak kilolarınızı gizleyebilirsiniz.

Boya Hilesi

Saçın rengi fazla kiloların gizlenmesi için önemlidir. Zayıf görünmek istiyorsanız saçlarınızı parlak renklere boyamaya dikkat etmelisiniz. Mat renkler fazla kilosu olanlar için uzak durulması gerekmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉