• PAYLAŞ

Zayıf Gösteren Stil Hileleri Nelerdir?

  • 10/01/2017 - 23:48
  • 0 Yorum
  • 1039 görüntüleme

Zayıf Gösteren Stil Hileleri Nelerdir?
Kadınların en büyük sorunu fazla kilolarıdır. Tüm hayatları boyunca bu fazla kilolarından kurtulmak için farklı yollar denerler. Sürekli olarak diyet yapmak isterler ancak bir türlü istedikleri kiloya sahip olamazlar. Biz bu yazımızda onları çok önemli bir dertten kurtarmaya çalışacağız. Zayıf görünmelerine yardımcı olacak stil hilelerini paylaşarak istedikleri kıyafeti giyerken fazla kilolarını gizlemelerinin yollarını anlatmaya çalışacağız. Şimdi sıra ile bu hilelerden bahsedelim.

Giyimde herkesin bildiği hile dikine çizgilere sahip olan elbiselerin fazla kiloları gizlediği gerçektir. Bu doğrudur. Dikine çizgilere sahip kıyafetler insanı hem uzun hem de zayıf gösterme özelliğine sahiptir. Tüm kıyafetinizin çizgili olmasını istemiyorsanız o zaman sadece üst ya da alt kıyafetinizi çizgili olanlardan tercih edebilirsiniz.
Kıyafet tercihlerinizde karşınızdakinin kafasını karıştıracak bir tarzı denemelisiniz. Örneğin desenli olacak bir üst kıyafet veya aynı şekilde bir eteği kombinleyebilirsiniz. Bu tarz kıyafetleri tercih etmeniz fazla kilolarınızı gizleme konusunda size kolaylık sağlayacaktır.
Fermuarlı kıyafetler ya da A fermuara sahip kıyafetleri dost olarak görmelisiniz. A kesim ya da düz bir kesime sahip fermuarlı kıyafetlerin dikkatleri tek bir merkeze odaklayacağından sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir.
Midi etekler giyim de sizin fazla kilolarınızı gizlemenizde size yardım edecektir. Bu elbiseleri stilinizin bir kalıcı parçası olarak görmelisiniz. Rahat duruşu sayesinde vücudunuzda bulunan fazla kiloları gizlemede size yardımcı olacaktır. Ayrıca bu kıyafet bel kısmını özellikle zayıf gösterme özelliğine sahiptir.
Bir şort ile kilolarınızdan kurtulabileceğinizi söylesek inanır mısınız? Pek de inandırıcı durmuyor ancak. Bele çok iyi oturan kot şort ile beyaz bir gömleği giyerek olduğunuzdan sizi daha zayıf gösterecektir. Gömleği klasik bir beyazdan yana kullanmalısınız.


Canlı renkleri giymeyi sevmiyorsanız artık bunları sevmeniz gerekiyor. Çünkü canlı renk ve desene sahip kıyafetler kiloları gizlemede size yardımcı olacaktır. Özellikle mini kıyafetlerinizde bu renklerden yana kullanmalısınız.
Kilolarınızı gizlemede en önemli stil önerisi bu olacaktır. Giyeceğinizi bir uzun üst ile kısa bir alt elbiseyi birleştirerek kilolarınızı sadece kendinize satabilirsiniz. Uzun ve zayıf bir görünüm sağlamak için kullanabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉