• PAYLAŞ

Zayıf ve İnce Görünmek İçin Stil Hileleri Nelerdir?

  • 08/03/2017 - 16:09
  • 0 Yorum
  • 854 görüntüleme

Zayıf ve İnce Görünmek İçin Stil Hileleri Nelerdir?

İstediğiniz bir kıyafet var ancak sizin bedeninize uygun olanı bir türlü bulamıyorsunuz. Bu durumda sizin canınızın sıkılmasına neden oluyor. Merak etmeyin birkaç giyim hilesi kullanarak hem ince hem de zayıf bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu sayede giydiğiniz elbiselerin üzerine yakışmasına imkan tanımış olursunuz. Tabi hileleri doğru şekilde kullanmak gerektiğini unutmayın. Moda dünyasında bu hileler sayesinde vücut ölçülerine göre harika görünüme sahip olan çok sayıda bayan vardır. Tek yapılması gereken size uygun olan hileyi bulmak ve onu giyim tarzınızın üzerinde basit bir şekilde uygulamak olacaktır.

Siyah kıyafetler her zaman kadınların kurtarıcısı olmuştur. Özellikle fazla kilolarından şikayet eden kadınların bu renk sayesinde ortamın en güzeli olma şansları her zaman olacaktır. Eğer gizlemeniz gereken fazla kilolarınız varsa dolabınızda mutlaka siyah bir kıyafetiniz olmalıdır. En azından o kilolardan kurtulana kadar bu elbise size yardımcı olacaktır.

Sadece siyah renk değil onun tam zıttı olan beyaz renkte size zayıflık ve incelik kazandırabilir. Bunun için giyeceğiniz kıyafetin baştan aşağıya beyaz renkten oluşması gerekiyor. Beyaz rengi giymek aynı zamanda büyük bir cesaret gösterisi olacağı için etrafınızda ki insanları etkilemeniz daha kolay olacaktır.

Dik çizgiye sahip kıyafetlerden genelde bayanlar korkarlar. Aslında en çok sevmeleri gereken kıyafetlerin başında onlar gelmektedir. Çünkü bu desene sahip kıyafetler size daha zayıf bir görüntü kazandırır. Alt tarafınızda dik çizgilere sahip bir pantolon tercih edebilir üst tarafınıza ise sade bir kıyafet ile güzel bir kombin kurabilirsiniz.

Son bilgimiz ize son zamanlarda giderek giyimde tercih edilen volalı eteklerdir. Eğer fazla kilolarınız bel bölgenizdeyse belden sıktırmalı bu etekler size bunları gizleme konusunda önemli bir şekilde yardım edecektir. Bu etekleri tişört ya da gömleklerinizi içine sokarak kombin yapabilirsiniz. Sizi olduğunuzdan daha zayıf ve ince bir görünüme sokacaklardır. Ama eninde sonunda bu hilelerden kurtulup fazla kilolarınızdan kurtulmanın bir yolunu bulmalısınız. Onun ardından istediğiniz tüm kıyafetleri rahatça üzerinize giyebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉