• PAYLAŞ

3 Renkli Kombin Nasıl Yapılır?

  • 02/01/2017 - 09:27
  • 0 Yorum
  • 761 görüntüleme

3 Renkli Kombin Nasıl Yapılır?

Güzel görünmek için bazen o kadar çok düşünüyoruz ki bu çoğu zaman yanlış tercihler yapmamıza neden oluyor. Bu durumları yaşayan insan sayısının en büyük yaptığı yanlış kendilerine has bir stili oluşturmak istemeleridir. Bu konuda fazla düşünmeden yılların eskitemediği ve birçok moda otoritesi tarafından kabul edilen 3 renkli kombinden faydalanabilirsiniz. Bu tarzı yapmak için dolabınızda ki kıyafetler yeterli olacaktır. Ekstra bir harcama yapmanıza gerek kalmayacak. Yazımızın devamında 3 renkli kombinler arasında birkaç örnek vermeye çalışacağız. Bu kombini yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yapacağınız kombinde 3 renk olmasına dikkat etmeniz çok önemlidir.

Kesinlikle üç renkten fazlasını kombine dahil etmelisiniz. Bu durumu sadece siyah beyazın kullanıldığı kombinler de dördüncü bir renginden kullanılabileceği söyleniyor. Bunun nedeni olarak da siyah beyazın tek renk olarak görülmesinden kaynaklanıyor. Elbiselerinde 2 renkli kombin yapsanız dahi çantanızda üçüncü bir rengi tercih ederek kombininizi rahat bir şekilde tamamlayabileceğiniz söyleniyor. Sadece çanta değil ruj renginizi bile kombine dahil edebilirsiniz.

Siyah beyazı kombinini içinde dahil ederek yapmış olduğunuz kombin için size bir örnek verelim. Siyah deri bir pantolon, beyaz bir bluz ilk tercihleriniz olabilir. Camel rengi olarak isimlendirilen bir ceket ve bu üçü ile harika bir uyum sağlayacak kırmızı bir çanta ile üç renkli kombini rahatça yapabilirsiniz. Size şık ve sportif bir görüntü sağlayacaktır.

Farklı bir kombin olarak siyah bir mini etek ve krem rengi bir çantanın üzerinde etrafınızda ki insanların gözlerini alacak mint yeşili elbiseyi koymanız çok güzel olacaktır. Basit ve sade bir görünüm ile ortamın en güzel bayanı olabilirsiniz. 3 renkli kombinler de renklerden birisinin canlı tonlardan tercih edilmesi göz alıcı bir görünüm için yeterlidir.

Gene siyah ve beyaz ile yapılan güzel bir kombini yazalım. Kısa kot şortun üzerinde beyaz bir gömlek, bunların üzerinde diz boyunda bir kaban ve başınızı koruyan bir bordo şapka kombini tamamlamanız için yeterli olacaktır. 3 renkli kombin her zaman yeterli olacaktır.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉