• PAYLAŞ

30 Yaş Üstü Erkekler Nasıl Kombin Yapmalıdır?

  • 23/03/2017 - 15:54
  • 0 Yorum
  • 1289 görüntüleme

30 Yaş Üstü Erkekler Nasıl Kombin Yapmalıdır?

Erkeklerin dünyasında kıyafetlerin yeri kadınlarınki kadar zengin olmasa da erkek modası günümüzde ciddi bir yere gelmiştir. Özellikle 30 yaş üzerindeki erkekler artık para kazanabildiği için kıyafetlere yatırım yapabilir, güzel ve şık giyinebilirler. Bu sebeple bu yaşlar erkeklerin modayı takip etmeye başladığı yaşlardır. 30 yaş üstü erkekler nasıl kombin yapmalıdır? sizin için derlemeye çalıştık. Bu yaş grubunda bulunan erkekler hızla orta yaşa doğru ilerledikleri için artık gençlere özgü stilleri tercih etmeleri uygun olmayacaktır. Genç olmaya özenerek kıyafet seçimi yapmak komik duruma düşülmesi gibi bir sonuç ortaya çıkarabilir.

30 Yaş Üstü Erkekler de Kıyafet Seçimi

30 yaş üzerindeki erkeklerde kıyafet seçenekleri değerlendirilirken kişinin vücut stili en önemli unsurdur. Kilolu ve vücut proporsiyonunda sorun olan kişiler bunu kapayacak kıyafetler seçmelidir. Kısa boylu kişiler, şort ve kısa pantolonları vücutlarını saha kısa göstereceği için mümkün olduğunca tercih etmemelidir. Boyuna çizgiler kısa boylu olanları daha uzun gösterirken, enine çizgiler de zayıf olan kişileri daha kilolu gösterecektir. 30 yaş üzerindekiler parlak ve aşırı cart renklerden kaçınmalıdır. Seçilecek tüm parçaların yaşın ağırlığını taşıması önemlidir. Baklava desenli kazaklar, kare desenli gömlekler, kanvas pantolonlar bu yaş grubu erkeklerin tatil günlerinde tercih edeceği seçenekler arasında yer almalıdır. Rahat ve şık ürünler günlük hayat içerisinde 30 yaş üstü erkeklerin tercih etmesi gereken kıyafetlerdir.

30 Yaş Üzeri Erkeklere Kombinler

30 yaş üzeri erkeklere kombin belirlemek, bu kişilerin beğeni ve zevkleri oturmuş olduğu için kolay değildir. Bu erkeklerin gardıroplarında mutlaka bir takım elbise, buna uygun gömlek ve kravat bulunmalıdır. Zira bu yaş grubundakiler resmi davetlere daha sık çağrılacaklardır. Takım elbise kesinlikle siyah seçilmemeli, eğer siyah renk kullanılacaksa içerisine de siyah gömlek giyilmelidir. Bunun yanı sıra spor yapmayı teşvik etmesi bakımından kaliteli bir eşofman takımı ve uygun bir ayakkabı da mutlaka satın alınmalıdır. Spor bir kıyafet aniden çağrılan bir piknikte çok işe yarayacaktır. Bunun yanı sıra kot ve kanvas pantolonlarla yapılacak kombinler bu yaş grubu erkekleri çekici gösterecektir. Üzerine tercih edilecek şık ve sade bir gömlekle birleştiğinde spor bir şıklık yakalamak mümkündür. Böyle bir kombinde ayakkabı olarak bot tercih edilmesi yerinde olacaktır. Bu yaş grubu erkekler kesinlikle çorapları görünen ayakkabılar giymemeli, eğer çorapların görünme olasılığı bulunuyorsa çorapsız şekilde ayakkabıyı giymelidir. Kösele ayakkabılarla da mutlaka siyah veya ayakkabının renginde çorap giyilmelidir. Yaz aylarında şort ve sandalet tercihleri yazlığa gidilmesi halinde tercih edilmelidir. Şehir hayatının içerisinde böyle bir kombin sakil duracaktır.

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 2]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉