• PAYLAŞ

7 Seçenekle Uykuda Nasıl Para Kazanılır?

 • 06/12/2016 - 19:06
 • 0 Yorum
 • 829 görüntüleme

7 Seçenekle Uykuda Nasıl Para Kazanılır?

Bu başlık birçok insan için çok inandırıcı görünmese de teknolojinin gelişmesi ile bu durum mümkün hale geldi. Bu yazıda sizlere uykuda para kazanmanıza yardımcı olacak seçenekleri 7 farklı adımla sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Bu seçeneklerden birisi mutlaka size uygun olacaktır. Bu yolu öğrenen birçok kişi bunca zaman kendimi boş yere yormuşum demekten kendini alı koyamıyor. Sizler bu yazıda bahsedeceğimiz seçeneklerden birisi mutlaka işinize yarayacaktır. Şimdi bu 7 farklı seçeneği saymaya başlayalım.

Financial literacy means having the knowledge, skills and confidence to make responsible financial decisions. (CNW Group/Financial Consumer Agency of Canada)

 

 1. Uzmanlık, deneyim ve bilginizi satın

Her insanın mutlaka severek yaptığı bir iş mutlaka vardır. Bazılarının el becerileri vardır, bazılarının da yazma kabiliyeti .Bunları değerlendirerek para kazanma şansınız var. El becerilerinizden para kazanmak için bir e-ticaret sitesi açabilirsiniz. Bunun için hazır satılan temalardan yararlanabilirsiniz. Yazma konusunda iyiyseniz açacağınız bir blog sitesine koyacağınız reklamlarla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu sistemler siz uykuda olduğunuz sürece para kazanmaya devam edecektir.

 1. Telif Hakkından Kazanın

Telif hakkı denildiğinde insanların aklına ilk olarak sanatçılar geliyor. Ancak sizin telif hakkı isteyeceğiniz materyalleriniz var. Telefonunuzla çektiğiniz fotoğraf ya da video için telif hakkı kazanabilirsiniz. Örneğin bilgisayarda yaşanan bir sorunun düzeltilmesi için yapılması gereken çalışmaları anlattığınız bir video çekerek yayınlayabilirsiniz. Bir diğer kişi bu videoyu yayınlarsa size telif ödemek zorundadır. Bunu müzik, makale, roman, senaryo olarak çeşitlendirmek mümkündür.

 1. Otomatik Cevaplayıcı

Günümüzde insanlar online sitelere girerek birçok sorunun cevabını aramak isterler. Açtığınız bir sitede kuracağınız hazır bir cevaplayıcı ile para kazanabilirsiniz. Örneğin ekonomi ağırlıklı bir sitenize ekonomi piyasaları hakkında cevap verebilecek bir cevaplayıcı kurabilirsiniz. Bu da insanları sizin sitenizde tutmaya yardımcı olacaktır.

 1. Site Satışı

Webmastırlık konusunda uzmanlığınız varsa bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. İlgi göreceğini düşündüğünüz bir alanda rahatça site oluşturabilir. Gerekli trafik çekmeye başladığında belirli bir miktar karşılığında satabilirsiniz. Webmaster sitelerinde 200 bin TL’ye kadar satılık siteler var. Aylık getirisinin 5 bin ile 8 bin TL arasında değişen bu siteyi almak isteyen birileri mutlaka çıkacaktır. 200 bin TL yatırarak bu kadar gelir elde edebileceğiniz başka bir alan bilmiyorum. Ancak uzun bir zaman ve emek harcamanız gerekiyor.

 1. Eski eşyaları Satmak

İnternet insanlara birçok alanda kolaylık sağlıyor. Bu alanlardan birisi de onları her türlü eşyalarını satma fırsatı vermesidir. Örneğin eskimiş ve hiç kullanmadığını müzik çalarınızı e-ticaret siteleri aracılığı ile satabilirsiniz. Ben koşu için aldığım mp3 çalarımı internet aracılığı ile satmayı başardım. Uzun bir süredir kullanmadığım bu cihazı paraya çevirmeyi başardım. Akıllı telefonlar için de hazırlanan uygulamaları bulunan bu sistemleri rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

uykuda-nasil-para-kazanilir-1

 1. Hisse Senedi Yatırımı Yapın

Borsada işlem gören ve mali yapısı düzgün olan şirketlerin hisse senetlerini alarak yatırım yapabilirsiniz. Bu hisse senetleri siz uykudayken dahi yükselme potansiyeli olduğu için size para kazandıracaktır. Bu konuda bilginiz yoksa uzman yorumcuların tavsiye ettikleri hisse senetlerine yönelebilirsiniz. Ya da borsa alanında danışmanlık firmalarından yardım talep edebilirsiniz. Çok kısa sürede gelir elde ettikten sonra zirve noktasında bırakarak başka bir hisse senedine yönelebilirsiniz.

 1. Network Oluşturun

Network sistemi oluşturmak yani bir satış ağı oluşturmak size her an kazandırabilecek bir sistemdir. Bunu başarabilirseniz çalışmanıza gerek bile kalmayacaktır. Bu konuda hizmet veren çok sayıda şirket ve sistem bulunuyor. Kendinize ait bir sistemi kurmaya başarırsanız müthiş gelir elde edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
 • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉