• PAYLAŞ

Android Cihazlara Birden Fazla Hesap Nasıl Eklenir ?

  • 03/08/2016 - 21:46
  • 0 Yorum
  • 716 görüntüleme

Kullandığımız Android cihazlarımızın aslında kullanmadığımız yada bilmediğimiz bir çok özelliği bulunmakta. Andorid işletim sistemi kullanan cihazların ilk satın alındığında belirli özellikleri bulunmasa da ihtiyaç olan bir çok yeniliği kullanmakta olduğumuz cihazlara belirli uygulamaları ekleyerek kullanabiliyoruz. Günümüzde kullandığımız elektronik cihazların sayısı her geçen gün artıyor bu cihazların her birine bir hesap eklememiz gerekiyor. Kullandığımız  Android cihazlar üzerinde birden  fazla Google Hesabı üzerinde kullanmak son derece kolay ve mümkün.

android-cihazlarda-birden-fazla-hesap-ekleme

Kendinize ait birden fazla Google hesabınız varsa ve hepsini aktif bir biçimde kullanıyorsanız bu kadar hesabın arasında birde, Google Mail gibi uygulamalar üzerine gelen mailleri de kontrol etmek ve yönetmek sizi zorluyorsa, Google kullanıcılara sunduğu güncellemeler artık bu sorunları tamamen ortadan kaldırdı. Artık tek bir tuş ile kendinize ait hesaplarınızın arasında kolayca geçiş yapabiliyorsunuz.

Android işletim sistemi kullanan cihazınıza -hesabınıza yeni kullanıcı eklemek için cihazınızın menüsünden Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. Ayarlar sekmesi çerisinde bulunan Hesaplar ve Senkronizasyon bölümüne tıklıyoruz.

android-cihazlarda-birden-fazla-hesap-ekleme

Hesaplar ve Senkronizasyon sekmesine giriş yaptığınız da bu seçenek üzerinden birden fazla hesabı kolayca ekleyebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda  Facebook, Twitter veya Google hesabı, her türlü işlemin bir arada toplayacağınız ana sekme burasıdır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉