• PAYLAŞ

Android Cihazlarda Ücretsiz Mp3 İndirebilecek Uygulamalar Nelerdir ?

  • 20/01/2017 - 09:41
  • 0 Yorum
  • 717 görüntüleme

Android Cihazlarda Ücretsiz Mp3 İndirebilecek Uygulamalar Nelerdir ?

Müzik dinlemenin insan sağlığından olumlu bir etkisi olduğu bilinen bir gerçek. Mobil cihazların kullanımının yaygınlaşması ile beraber sıklıkla kullanılan MP3 çalarlar kullanılmamak üzere bir kenara bırakıldı. Günümüzde artık akıllı cihazlardan müzik dinliyoruz fakat Google Android kullanıcılarının tek şartı Play Market aracılığı ile müzik satın almak değil. Kullandığınız farklı uygulamalar aracılığı ile indirdiğiniz MP3’leri cihaz depolama alanına atmanız son derece kolay. Peki sizde ücretsiz olarak müzik indirmek istemez miydiniz? Bu yazımızda ücretsiz olarak müzik dinleyip, Mp3 indirebileceğiniz uygulamalardan bazılarının özelliklerini ve detaylarını sizlere aktaracağız.

Android Cihazlara Ücretsiz Müzik İndirilebilen Uygulamalar Nelerdir ?

4shared Music

4shared Music  en iyi müzik indirme uygulamalarından biri  olduğunuz söyleyebiliriz ve tamamen müzik indirmek isteyenler için geliştirilmiş. Uygulama milyonlarca mp3 dosyasını tarayarak indirebileceklerinizi buluyor. Bu özelliklerin yanı sıra 15 GB alana müziklerinizi gönderme olanağı sunuyor. Kullanıcı dostu olan uygulama tarzıyla göz aldığını söyleyebiliriz.

Anghami – Free Unlimited Music

Anghami – Free Unlimited Music mobil cihazlar üzerinden ücretsiz müzik keşfetmenin en iyi yollarından biri. Son derece geniş müzik kataloğuyla oldukça şaşırtıyor. Milyonlarca uluslararası şarkıyla ve gerçek Dolby ses kalitesiyle kulaklarınızın pası silinecektir. Uygulamanın ilgi çekici olan yanlarından bir ise reklamlara bile yer vermeden ücretsiz sunması.

Palco MP3

Brezilya merkezli olan serviste milyondan fazla ücretsiz şarkı bulunuyor. İsterseniz dinleyebilir, isterseniz de Android cihazınız üzerine indirebilirsiniz. Aynı zaman da farklı müzik türlerinden radyolar canlı olarak dinleyebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Uygulama içerisinden dilerseniz sevdiğiniz şarkılardan çalma listesi oluşturabiliyorsunuz.

SoundCloud

Popüler olan sitenin milyonlarca ücretsiz şarkı ve sese yer verdiği herkes tarafından biliniyor. Bu şarkıları ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz fakat uygulamanın olumsuz olan tarafı sadece izin verilenleri indirebilme imkanına sahipsiniz. Farklı türler, ülkeler ve sanatçılara göre sınıflandırma yapabilme imkanınız bulunuyor. Akıllı cihazınız kilit ekranındayken müzik durdurma, atlama imkanınız bulunuyor.

Google Play Music

Google Play Music servisi sıklıkla kullanılanlar arasında ücretsiz fakat reklam destekli radyo kanalları bulunuyor. Şarkı, albüm, sanatçı veya türe göre arama yapabilirsiniz. Google Play sık sık ücretsiz şarkı veya albüm indirme olanağını da sunuyor. Kendinize ait arşivinizde bulunan 50 bine kadar şarkıyı depolamanız tamamen ücretsiz. iOS sürümü ve aynı zaman da masaüstü erişimi de bulunuyor.

Napster Music

Favori şarkılarınızı hala arıyorsanız eski adıyla Rhapsody olan ve yeni adıyla Napster Music kapısını çalmanız gerekebilir. Reklamsız olarak müzik dinleme keyfi, yüzlerce farklı cihaza akış desteği, Facebook uygulamasında arkadaşlarını bulup onların dinlediklerini görebilme ve bunun gibi bir çok özellik yer alıyor.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉