• PAYLAŞ

Android Mesajları Windows Bilgisayarda Nasıl Görüntülenir ?

  • 10/12/2016 - 11:33
  • 0 Yorum
  • 781 görüntüleme

Android Mesajları Windows Bilgisayarda Nasıl Görüntülenir ?

Android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlara gelen mesajları Windows bilgisayar üzerinde görüntülemek özellikle bilgisayar başında uzun süreler çalışmak zorunda olan kullanıcılar için son derece faydalı olabiliyor. Özellikle ekran başında saatlerce çalışıyor ve artık kendinizi kaybedecek kadar yoruluyorsanız akıllı telefonunuz üzerinden gelen kısa mesajlardan haberdar olmanız için yararlanabileceğiniz son derece başarılı uygulamalar ve hizmetler bulunuyor. Son zamanlarda bir çok iş yerinde cep telefonun kullanımının kısıtlanmaya başladığını göz önünde bulundurursanız sizlere önereceğimiz uygulamaların bu sorununuza çözüm olabileceğiniz söyleyebiliriz. Bu yazımızda Android işletim sistemli akıllı telefonlarınıza gelen kısa mesajlarınızı Windows bilgisayar üzerinde görüntülemek için kullanabileceğiniz farklı uygulamaları detayları ile sizlere aktaracağız.

 

Android cihazlarınıza gelen mesajlarınızı Windows bilgisayarlarınızdan görüntüleyebilmeniz için sizlere önereceğimiz uygulamalardan bir tanesi SMS Text Messaging & Group MMS Kullanıcılar ve sektör çalışanları tarafından oldukça sık tercih edilen uygulama SMS fonksiyonlarının bulunmasının yanı sıra, cihazınıza gelen istenmeyen numaralardan gelen mesajları da engelleme imkanı sunuyor. Bunların dışında mesaj zamanlama özelliği de bulunuyor.

SMS Text Messaging & Group MMS uygulamasını Android cihazlarınıza BU LİNK üzerinden indirebilirsiniz.

Android cihazlarınıza gelen mesajlarınızı Windows bilgisayarlarınızdan görüntüleyebilmeniz için sizlere önereceğimiz uygulamalardan bir diğeri ise Pushbullet olacak. Aslına bakarsanız sizlere önereceklerimizin arasında belki en çok ilginizi çeken uygulama olacaktır. Pushbullet uygulamasında diğerlerinde bulunmayan farklı bir özellik bulunuyor. Pushbullet Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda bulunan diğer farklı mesajlaşma uygulamaları ile entegre olabilme özelliğine sahip, bu durumda uygulamayı diğerlerinden uzak ara daha öne plana çıkarıyor. Android cihazınızda bulunan WhatsApp yada Facebook sosyal medya uygulamalarını Pushbullet üzerinde dahil edebiliyorsunuz. Yaptığınız entegre sayesinde gün içerisinde sosyal medya üzerinden gelen tüm bildirimlerinizi Windows bilgisayarınız üzerinden görüntüleyebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Uygulamanın kullanımı ve arayüzü son derece basit olmasından dolayı akıllı telefon sahipleri tarafından en çok tercih edilenler arasında.

Pushbullet uygulamasını Android cihazlarınıza BU LİNK üzerinden indirebilirsiniz.

Android cihazlarınıza gelen mesajlarınızı Windows bilgisayarlarınızdan görüntüleyebilmeniz için sizlere önereceğimiz son bir uygulama AirDroid olacak. Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran özelliği ise gelen mesajlarınıza Windows bilgisayarınız üzerinden cevap verebilme imkanına sahip olmanız. Tabii bu özelliği kullanabilmeniz için bir uygulama üzerinden bir kullanıcı hesabı oluşturarak giriş yapmanız gerekiyor. AirDroid uygulaması üzerinden mail adresinizle kullanıcı hesabı oluşturmanızdan sonra mesajlarınıza sınırsız olarak cevap verme olanağına sahip olacaksınız.

AirDroid uygulamasını Android cihazlarınıza BU LİNK üzerinden indirebilirsiniz.

Sizlere önerdiğimiz üç farklı uygulamanın birbirlerinden farklı özellikleri bulunuyor aralarından kullanımınıza en uygun olanı seçip indirip kurmanızla beraber gün içerisinde gelen bildirimlerinizden anında haberdar olabileceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉